دستگاه سوسیس و کالباس ساز آلومنیومی سلامت (3 کیلو حجم تولید)
دستگاه سوسیس و کالباس ساز آلومنیومی سلامت (با قابلیت حجم 3 کیلو مواد آماده)

✅ دستگاه سوسیس و کالباس ساز آلومنیومی سلامت (با قابلیت حجم 3 کیلو  مواد آماده)
👈 بسیاری از خانواده ها در استفاده از فرآورده های گوشتی، سوسیس و کالباس کارخانه ای احتیاط می نمایند که البته عدم استفاده از مواد درجه یک، افزودنی های مضر و میزان نیترات، مهم ترین دلیل می باشد.
 ❤ بنابراین ساخت سوسیس و کالباس خانگی با مواد اولیه عالی و کیفیت مورد اطمینان بسیار پر طرفدار شده است. برای این کار شما نیاز به یک دستگاه سوسیس ساز دارید.
جهت تضمین سلامت خانواده و یا حتی کسب درآمد خانگی، دستگاه پمپی دستی رول کن سوسیس و کالباس خانگی در سال 95 طراحی و ساخته شد و در سال‌های گذشته رفع عیب و بهبود داده شد.
دستگاه سوسیس پمپ سلامت یک کالای ایرانی قابل قبول و کار آمد است که به صورت دستی و بدون نیاز به برق در هر جایی می توانید مورد استفاده قرار دهید. بدنه این سوسیس ساز خانگی از جنس پلاستیک بهداشتی است و بنابراین دارای وزن بسیار سبک می باشد، سیلندر این مدل دارای حجم خوبی است و تقریبا می توانید حدود 3 کیلوگرم مواد اولیه را در داخل آن ریخته و تبدیل به سوسیس نمایید. پایه دار بودن، قابلیت شستشو و امکان استفاده برای همه از دیگر ویژگی های این محصول می باشد.
✅ دستگاه سوسیس پمپ خانگی قابلیت پمپ کردن مواد آماده سوسیس و کالباس خانگی به داخل رول مخصوص آن را دارد و از جنس مواد اولیه مرغوب با استحکام بالا میباشد و ظرفیت آن تا 1 کیلو میباشد.
دستگاه سوسیس پمپ خانگی جایگزین مناسبی برای چرخ گوشت می‌باشد در فشرده کردن و انتقال مواد به داخل کاور سوسیس و کالباس است و حتی رول کردن سوسیس با چرخ گوشت ممکن است باعث خرابی موتور چرخ گوشت گردد.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید


  • با ما در ارتباط باشید .
  • ایمیل : [email protected]

  • تلفن تماس :

اگر می خواهید آخرین اخبار و محصولات را در ایمیل خود دریافت کنید، پس ایمیل خود را وارد نمایید