دستگاه سوسیس و کالباس ساز آلومنیومی سلامت (3 کیلو حجم تولید)

دستگاه سوسیس و کالباس ساز آلومنیومی سلامت (با قابلیت حجم 3 کیلو مواد آماده)
تحویل تخمینی:  تقریباً 4 الی 7 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
99% رضایت مشتری
  • 66٪
  • 33٪
کارنامه معاملات کاربر

ترنجسرا

اصفهان
  • 0 تعداد محصول
  • 56 تعداد فروش
  • 55 تعداد مشتری
نا موجود
موجود شد به من اطلاع بده

✅ دستگاه سوسیس و کالباس ساز آلومنیومی سلامت (با قابلیت حجم 3 کیلو  مواد آماده)
👈 بسیاری از خانواده ها در استفاده از فرآورده های گوشتی، سوسیس و کالباس کارخانه ای احتیاط می نمایند که البته عدم استفاده از مواد درجه یک، افزودنی های مضر و میزان نیترات، مهم ترین دلیل می باشد.
 ❤ بنابراین ساخت سوسیس و کالباس خانگی با مواد اولیه عالی و کیفیت مورد اطمینان بسیار پر طرفدار شده است. برای این کار شما نیاز به یک دستگاه سوسیس ساز دارید.
جهت تضمین سلامت خانواده و یا حتی کسب درآمد خانگی، دستگاه پمپی دستی رول کن سوسیس و کالباس خانگی در سال 95 طراحی و ساخته شد و در سال‌های گذشته رفع عیب و بهبود داده شد.
دستگاه سوسیس پمپ سلامت یک کالای ایرانی قابل قبول و کار آمد است که به صورت دستی و بدون نیاز به برق در هر جایی می توانید مورد استفاده قرار دهید. بدنه این سوسیس ساز خانگی از جنس پلاستیک بهداشتی است و بنابراین دارای وزن بسیار سبک می باشد، سیلندر این مدل دارای حجم خوبی است و تقریبا می توانید حدود 3 کیلوگرم مواد اولیه را در داخل آن ریخته و تبدیل به سوسیس نمایید. پایه دار بودن، قابلیت شستشو و امکان استفاده برای همه از دیگر ویژگی های این محصول می باشد.
✅ دستگاه سوسیس پمپ خانگی قابلیت پمپ کردن مواد آماده سوسیس و کالباس خانگی به داخل رول مخصوص آن را دارد و از جنس مواد اولیه مرغوب با استحکام بالا میباشد و ظرفیت آن تا 1 کیلو میباشد.
دستگاه سوسیس پمپ خانگی جایگزین مناسبی برای چرخ گوشت می‌باشد در فشرده کردن و انتقال مواد به داخل کاور سوسیس و کالباس است و حتی رول کردن سوسیس با چرخ گوشت ممکن است باعث خرابی موتور چرخ گوشت گردد.

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.