صابون گوری اصل Goree

از بین برنده جای جوش و لک روشن و سفید کننده تاثیر گذاری عالی کیفیت بالا
تحویل تخمینی:  تقریباً 4 الی 7 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
99% رضایت مشتری
  • 33٪
  • 66٪
کارنامه معاملات کاربر
سالم اصلی عالی

سالم اصلی عالی

زاهدان
  • 0 تعداد محصول
  • 46 تعداد فروش
  • 46 تعداد مشتری
نا موجود

قبلا از محصولات این شرکت استفاده کرده باشید اطلاع دارید که کرم گوری به همراه صابون در قالب یک پک بوده که مصرف کنندگان معمولا همراه با هم اقدام به تهیه آن میکنند. اما افراد زیادی هستند که فقط تمایل به تهیه صابون گوری دارند بدون کرم آن که به راحتی میتوانید این صابو را به صورت جداگانه تهیه کنید.

 

دلیل اینکه برخی فقط صابون را میخواهند این است که قبلا از کرم هایی که گرفته اند هنوز مقداری باقی مانده است و یا برخی صابون را بر روی قسمت های دیگر بدن خود هم میزنند تا تیرگی ها را رفع کند به همین دلیل صابون آنها زودتر از کرم تمام میشود که اقدام به تهیه جداگانه صابون میکنند. اگر به هردلیلی تمایل به خرید صابون گوری به صورت جداگانه دارید می توانید آن را تهیه کنید، دقت نمایید که کرم و صابون گوری هردو با هم داری کمی تخفیف هستند اما صابون تنها دارای تخفیف نمی باشد.هم خانم ها و هم آقایان از این صابون برای پوست صورت و بدن خود استفاده میکنند که از استفاده آن افراد زیادی راضی هستند و به نتیجه دلخواه خود رسیده اند. اگر قبلا از محصول این برند استفاده نکرده اید پیشنهاد میکنیم کرم و صابون را به همراه هم تهیه و استفاده کنید. در واقع از صابون برای شستن کرم در صبح ها استفاده میشود که علاوه بر آن برخی افراد آن را در سایر قسمت های بدن هم استفاده میکنند.روش استفاده از صابون گوری اصل:

 

اگر شما هم از طرفداران محصولات گوری هستید و یا تازه صابون آن را تهیه کرده اید در جریان باشید که این صابون به همراه یک کرم به همین نام وجود دارد که در واقع از صابون برای شستن صورت بعد از هربار استفاده از کرم استفاده میشود، در نتیجه پیشنهاد میکنیم کرم و صابون را همراه با هم تهیه کنید تا بتوانید از خاصیت و تاثیرات مثبت هردو استفاده نمایید.

 

اما اگر قبلا کرم و صابون را تهیه کرده اید و صابون شما تمام شده است میتوانید مجدد آن را جداگانه تهیه کرده و به همان روش قبل که استفاده میکرده اید استفاده نماییاما اگر قبلا کرم و صابون را تهیه کرده اید و صابون شما تمام شده است میتوانید مجدد آن را جداگانه تهیه کرده و به همان روش قبل که استفاده میکرده اید استفاده نمایید.

 

اما اگر قبلا صابون را تهیه کرده اید و یا به پیشنهاد دوستان خود اقدام به تهیه آن میکنید طرز استفاده آن کاملا به خود شما بستگی دارد، اما ساده ترین روش استفاده از صابون گوری به تنهایی این است که ابتدا دست و صورت خود را با آب ولرم خیس کرده و صابون را مانند صابون خرچنگ بین دست ها بمالید تا کمی کف کند و سپس کف آن را بر روی صورت زده و حدود یک دقیق مالش و ماساژ دهید و سپس بشویید. این کار را بسته به نوع پوستتان میتوانید در هفته یک الی دو بار انجام دهید.

 

اگر از صابون گوری برای برای بدن میخواهید استفاده کنید روش استفاده از آن تقریبا شبیه به دیگر صابون های معمولی بدن اسنکته: قبل از استفاده تست حساسیت انجام دهید و همچنین اگر بعد از استفاده پوست شما خشک شد میتوانید مصرف آن را کاهش دهید، مثلا در هفته یک بار از آن استفاده کنید و یا هر دو هفته یک بار از آن استفاده نمایید.

نحوه استفاده موثر : هرشب قبل از خواب صورت خود را با ولرم و صابون شستشو داده وکرم ارایشی، را بر روی پوست خود،  کل صورت، مالیده و ماساژ دهید .

 

صبح و پس از بیدار شدن از خواب با اب ولرم و صابون دست و صورت خود را تمیز بشویید .

 

بخاطر شهرت جهانی صابون و کرم گوری فروش این محصول بسیار زیاد است ولی متاسفانه نمونه های تقلبی نیز از این محصول روانه بازار شده است و با قیمت های مخطلفی به فروش میرسد.

 

 

د.

 

 

 

 

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.