ذغال بلوط اعلاء

بدون بو و سردرد
تحویل تخمینی:  تقریباً 3 الی 6 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
0% رضایت مشتری
کارنامه معاملات کاربر

محمدجعفر

اصفهان
  • 0 تعداد محصول
  • 0 تعداد فروش
  • 0 تعداد مشتری
نا موجود

سایر محصولات مشابه

قابل توجه اینکه، زغال برای مصارف مختلف بسیار مناسب است و عمده استفاده از این محصول برای تهیه کباب، قلیان و مصارف صنعتی و خانگی مانند آهنگری و غیره می باشد، به همین علت این محصول در بازارهای داخلی و خارجی کشور دارای میزان تقاضای بالایی می باشد.

اما زغال های درخواستی برای صادرات، با نمونه هایی که در بازار داخلی عرضه می‌ شوند از جهات مختلفی با هم متفاوت می باشند که شاید کیفیت به عنوان یکی از تفاوت‌ های اصلی بین زغال های داخلی و انتخاب شده برای صادرات می‌ باشد. نمونه های صادراتی این محصول از کیفیت بالاتری نسبت به سایر مدل‌ های دیگر برخوردار می باشند.

بیشترین نوع زغال درخواستی که توسط کشورهای متقاضی ارائه می شود باید از ویژگی های مختلف و متفاوت تری برخوردار گردد که از مهمترین ویژگی های این محصول می‌توان به مواردی همچون بدون دود بودن، بدون بو بودن، قابلیت سوخت و ایجاد حرارت در درازمدت، عدم ایجاد خاکستر، عدم ایجاد حساسیت از قبیل سردرد، خودسوز بودن و بسیاری موارد مختلف دیگر اشاره کرد.

زغال هایی که دارای این ویژگی ها باشند و در شرایط دما، فشار و حرارت بالا تولید گردیده باشند دارای بیشترین میزان تقاضا بوده و از بازار فروش خوبی برخوردار خواهند بود.

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.