ژل دکتر درمر غنی شده با گلایکولیک اسید

دارای ماده اسید گلایکولیک، دارای خاصیت لایه برداری و روشن کننده
ارسال رایگان به تمام نقاط ایران
تحویل تخمینی:  تقریباً 3 الی 4 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
100% رضایت مشتری
  • 100٪
کارنامه معاملات کاربر

دکتر درمر

تهران
  • 0 تعداد محصول
  • 1 تعداد فروش
  • 1 تعداد مشتری
نا موجود
موجود شد به من اطلاع بده

ژل کربوکسی غنی شده با گلایکولیک اسید

این محصول دارای ماده اسید گلایکولیک می باشد که بطور موثر

دارای خاصیت لایه برداری می باشد. دراین محصول با لایه برداری پوست خاصیت نفوذ گاز دی اکسید کربن تشدید می شود و علاوه بر سفید و روشن شدن پوست، خاصیت جوانسازی این محصول بیشتر می شود.

در زمان استفاده از این محصول بعد از تمیز کردن پوست مقدار 8الی 10 پمپ از ژل بر روی صورت قرار گیرد. در این مرحله با کنترل زمان می توان اثر گذاری ژل را افزایش داد. اگر شما تمایل دارید که لایه برداری پوست بصورت مناسبی صورت گیرد به مدت 3 تا 5 دقیقه این ژل را در روی پوست صورت نگه دارید و سپس از ماسک استفاده کنید ولی اگر لایه برداری ملا یمی را مد نظر دارید به مدت یک دقیقه این ژل را روی پوست صورت نگه دارید

سپس از ماسک استفاده کنید. در هنگام استفاده از ماسک واکنش ترکیب بی کربنات سدیم و اسید موجود در ژل اتفاق می افتد و موجب ایجاد گاز دی اکسید کربن می شود. در این محصول نیز گاز ایجاد شده به پوست نفوذ می کند و در جریان نفوذ مواد غنی شده در ژل نیز با کارایی بالایی همراه گاز وارد پوست می شود. گاز دی اکسید کربن در پوست موجب افزایش جریان خون در پوست و بالا بردن اکسیژن رسانی می شود.

در این محصول مواد موجود در ماسک و پدهای اکتیواتور با اسیدهای موجود در ژل ترکیب می شوند و عالوه بر تولید شدن گاز دی اکسید کربن، باعث خنثی شدن بخشی از اسید گلایکولیک موجود در ژل می شود و نمک گلوکانات سدیم تولید می شود که پایداری بیشتری دارد و به عنوان تنظیم کننده pH پوست و مرطوب کننده عمل می کند.

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.