قرص چاقی Fat Fast

قرص 60 عددی حاوی دو فویل قرص بزرگ و کوچک
تحویل تخمینی:  تقریباً 2 الی 5 روز کاری ?
 • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
 • نو (آکبند)
94% رضایت مشتری
 • 69٪
 • 16٪
کارنامه معاملات کاربر

رها

اهواز
 • 8 تعداد محصول
 • 444 تعداد فروش
 • 380 تعداد مشتری
130,000تومان

سایر محصولات مشابه

قرص چاقی فت فست یکی از پر طرفدارترین و معروف ترین محصول چاقی برای خانم ها و آقایان میباشد. فت فست قدیم یا سوپر فت فست جدید  چندین سال هست که در بازار موجود میباشد و کمتر کسی وجود داره اسم این محصول به گوشش نخورده باشه.

عوارض قرص فت فست به دلیل استفاده از ترکیبات کاملا گیاهی در این محصول صفر میباشد و افرادی که از این محصول استفده میکنند رضایت کامل خود را اعلام کرده اند.

 آمار نشان میدهد 70% افرادی که از لاغری رنج میبرند به دلیل کم خوراک بودن آن ها میباشد، ترکیبات قرص قرص fat fast با به کار گیری عصاره جوانه گندم و همچنین ویتامین بی کمپلکس سبب افزایش اشتها شده و باعث میشود تا کالری بیشتری وارد بدنتان شود، این نکته را اضافه کنم که سعی کنید حتما در مدت استفاده از محصول بیشتر از غذاهای پرتئین دار استفاده کنید.

افزایش وزن بدون شکم و پهلو با قرص چاقی فت فست :

به دلیل وجود 20 نوع اسید آمینه و همچنین وجود پرتئین و مخمر آب جو درون قرص چاقی فت فست افزایش وزن آن به صورت کاملا طبیعی بوده و سبب افزایش توده چربی در سایر اعضای بدن نخواهد شد، همچنین این محصول بدن را به صورت یک نواخت پر میکند.

در هر دوره چند کیلو اضافه وزن میدهد و برای نتیجه دهی بهتر چه راهی پیشنهاد میکنید ؟

به دلیل این که بدن های مختلف و هم چنین تغذیه مصرفی روزنانه متفاوت میباشد ، درصد جوابدهی محصول هم در افراد مختلف متفاوت میباشد و معموا بین 4تا 8 کیلو طی استفاده یک  دوره از محصول میباشد. و همچنین برای نتیجه  دهی بهتر میتوانید دز طول مصرف از قرص فت فست بیشتر از غذاهای پرتئین بالا مثلا انواع گوشت و تخم مرغ و حبوبات استفاده کنید و مصرف روزانه مولتی ویتامین (ایرانی یا خارجی فقی نمیکند) فراموش نشود

ترکیبات قرص فت فست اصل آمریکا :

1-جنسینگ

2-ویتامین های b کمپبکس

3- ویتامین a

4- ویتامین d

5- ویتامین e

6- پرتئین های گیاهی

7- و غیره

موارد منع مصرف قرص چاقی فت فست و عوراض ناشی از آن

این محصول در کنار گیاهی بودن آن باز هم منع صرف دارد و این افراد نباید استفاده کنند

 1. خانم های باردار
 2. خانم های شیر ده فقط با نظر پزشک خود میتوانند مصرف کنند
 3. افراد دارای مشکلات کلیوی
 4. افراد درای دیابت و همچنین مشکلات قلبی عروقی
 5. افراد دارای مشکلات کبدی اعم از چربی کبد و غیره
 6. بیماران با اسم شدید و تشنج

به دلیل ترکیبات قوی و فرمولاسیون خاص این محصول نباید خود سرانه استفاده شود و این افراد فقط با نظر پزشک میتوانند استفاده کنند

عوارض قرص FAT FAST :

یکی از مواردی که ذهن مشتری رو درگیر کرده عوارض قرص فت فست هست که آیا این محصول عوارض جانبی هم دارد یا خیر ،عوارض قرص فت فست تقریبا صفر است فقط یک نکته در رابطه با ترکیبات قرص فت فست که یکی از مهمترین آن ها گیاه جنسینگ میباشد این گیاه به سبب طبع گرم بودن ممکن است هنگام استفاده از فت فست کمر شما کمی جوش بزند قرص چاقی بدن که بسیار نادر است و برای افراد طبع گرم پیشنهاد میشه که از خاکشیر و یا عرق کاسنی در طول مصرف فت فست استفاده کنند.

نحوه مصرف قرص چاقی FAT FAST قرص چاقی بدن

نحوه مصرف قرص چاقی فت فست بسیار ساده میباشد .

روزی دوبار یک عدد  30 یا 45 دقیقه قبل از نهار و یک عدد 30 یا 45  دقیقه  قبل از شام با آب فراوان مصرف شود. و سعی شود خواب کافی را در روز داشته باشید همچنین این محصول هیچ گونه عوارض احتمالی مصرف ندارد.

 • برای نتیجه دهی بهتر و تثبیت وزن بهتره دو الی سه دوره مصرف شود و دوره دوم روزی فقط یک عدد مصرف شود.
 • برای نتیجه دهی قبل از خواب  حتما قرص  از مولتی ویتامین ایرانی و یا خارجی استفاده شود. ( استفاده از شیره انگور در تثبیت وزن بسیار تاثیر گذار است )
 • نکته 3 : سعی شود از غذاهایی با کیفیت و پروتئین بالا مصرف شود تا بهترین نتیجه حاصل شود .
3
از مجموع 1 رای
 • 100٪

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.