بخاری هیزمی گرد

* جنس ورق سیاه 50 ( نیم میل) *دارای سه عدد پایه جهت فاصله گرفتن از زمین * دارای خفنگ جهت تنظیم حرارت * تعبیه سوراخ هایی در قسمت جلو جهت سیخ زنی* دارای دود کش سایز 10 جهت انتقال دود حاصله
تحویل تخمینی:  تقریباً 2 الی 5 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
50% رضایت مشتری
  • 50٪
  • 50٪
کارنامه معاملات کاربر

لوازم گردشگری و خانگی

بوکان
  • 53 تعداد محصول
  • 48 تعداد فروش
  • 48 تعداد مشتری
520,000تومان

بخاری هیزمی گرد یکی از قدیمی ترین محصولات گرمایشی است. با این حال، هنوز هم این محصول پرکاربرد است و در بسیاری مناطق ایران استفاده می شود. این بخاری بدلیل قیمت مناسب و طراحی کاربردی با امکان اشغال فضای کمتری، یکی از بهترین گزینه های خرید در میان لوازم سرمایش و گرمایش است.
جزئیات بخاری هیزمی گرد
در تولید این بخاری هیزمی استوانه ای که توسط لاوا انجام شده، نکات اصولی بسیار مهمی درنظر گرفته شده است.. در این قسمت با مهمترین نکات از جنس و ابعاد تا نکات ریز طراحی آشنا می شوید.
مهمترین ویژگی های این بخاری هیزمی به شرح زیر است:
برای وارد کردن هیزم به داخل این بخاری، در قسمت جلویی آن دریچه ای با ابعاد 16×20 سانتی‌متر قرار گرفته است.
همچنین بر روی درب 6 عدد سوراخ قرارگرفته است که برای سیخ زنی می باشد، تا در هنگام استفاده زغال یا هیزم و خاکستر از همدیگر جدا شده و بخاری بهتر کار می کند.
خرید بخاری ذغالی استوانه ای
قسمت زیرین این وسیله، 3 عدد پایه با ارتفاع 5 سانتی متر تعبیه شده که سبب می شود این بخاری از زمین یا فرش فاصله داشته باشد.
دودکش این بخاری به قطر 10 سانتی متر است که می تواند دود ناشی از سوختن هیزم را به خارج هدایت نماید. همچنین بدلیل وجود یک دریچه تنظیم هوا یا خفنگ، در قسمت دودکش می توان حرارت را تنظیم نمود.
قسمت زیرین بخاری هیزمی گرد
موارد استفاده بخاری هیزمی
شما مشتریان عزیز می توانید این مدل بخاری را در مقایسه با بخاری سه کاره و بخازی دو کاره و بخاری لعابی با قیمت کمتری تهیه کنید. بخاری مدل زاگرس استوانه ای را می توانید برای گرم نمودن فضای بسته با مساحت 70 مترمربع استفاده نمود. البته باتوجه به ارتفاع و دما، این متراژ قابل تغییر است. این مدل مشابه بخاری استوانه ای است، تنها تفاوت این مدل این است که بجای ورق گالوانیزه، از اجنس ورق سیاه تولید شده است. مهمترین ویژگی های این مدل بخاری هیزمی به شرح زیر است:
می توان برای کاربردهای طبیعی و گردشکری در فضاهای باز یا آلاچیق ها استفاده کرد.
مناسب خانه باغ ها و روستاها و مکان های فاقد لوله کشی گاز طراحی شده است.
برای فضاهای سنتی به منظور تزئینات و کاربردهای نوستالژی بی نظیر است.
قیمت و خرید بخاری استوانه هیزم سوز
بخاری زاگرس بدلیل ارزان بودن، انتخابی مناسب و مقرون به صرفه برای گرم کردن محیط در فصل زمستان است.

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.