کره گیر برقی روحی موتور بالا ظرفیت 5 لیتر

* ظرفیت : 5 لیتر * دارای بدنه روحی * قرار گیری موتور در قسمت بالا *دارای زبانه نگه دارنده درب جهت جلوگیری از چرخش درب
تحویل تخمینی:  تقریباً 2 الی 5 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
50% رضایت مشتری
  • 50٪
  • 50٪
کارنامه معاملات کاربر

لوازم گردشگری و خانگی

بوکان
  • 0 تعداد محصول
  • 49 تعداد فروش
  • 49 تعداد مشتری
نا موجود
موجود شد به من اطلاع بده

یکی از لوازم خانگی برای بانوانی که دوست دارند خودشان خیلی از مواد غذایی اولیه حتی کره و دوغ را تهیه کنند، کره گیر برقی است. تهیه دوغ و کره سالم در خانه با وجود این دستگاه ها کاری بسیار آسان و لذت بخش می باشد. کره گیر در مدل و جنس های متفاوتی در بازار وجود دارد در زیر به بررسی کره گیر برقی موتور بالا  5 لیتری می پردازیم.
بررسی کره گیر برقی 5 لیتری
جنس این دستگاه رویی یا روحی می باشد جنس روحی همانطور که می دانیم دارای مقاومت بالایی در برابر زدگی است. موتور این مدل کره گیر هم از جنس الکتروژن است.
موتورهای الکتروژن کره گیر برقی به مدت یکسال گارانتی تعویض دارند موتور کره گیر در روی درب آن قرار دارد به همین دلیل این مدل کره گیر را کره گیر موتور بالا نیز نامگذاری کرده اند.
کره گیر برقی موتور بالا به صورت سطلی طراحی شده است و مکانیزم و  طرز استفاده این دستگاه به شیوه زیر می باشد.
طرز استفاده از کره گیر برقی
بعد از آنکه ماست و آب به نسبت لازم با همدیگر در داخل قسمت سطل مانند کره گیر بسته شد، موتور دستگاه به وسیله پره ای که نوک آن وصل می شود، شروع به چرخش و هم زدن آب و ماست می کند.
مدت زمان هم زدن بستگی به دما و نوع ماست و غیره دارد. بعد از اتمام کره و دوغ کاملا از هم جداشده و به راحتی می توان کره را جمع کرد.
این دستگاه دارای ظرفیت 5 لیتری می باشد که برای یک سطل ماست مناسب است. شما با توجه به میزان مصرف خود می توانید ظرفیت کره گیر را انتخاب کنید تا هم در مصرف انرژی و مدت زمان عمل آوری صرفه جویی کنید.

خرید کره گیر برقی موتور بالا لاوا
فروشگاه لاوا مارکت انواع مدل کره گیرهای برقی موتور بالا و موتور پایین را عرضه می کند. شما عزیزان می توانید سایر مدل ها را هم مشاهده کنید:

کره گیرهای برقی موتور بالا دارای 4 سایز می باشند که عبارتند از:
کره گیر روحی 5 لیتر
کره گیر روحی7 لیتری
کره گیر روحی 13 لیتری
کره گیر روحی 20 لیتری
4 سایز کره گیر برقی موتور بالا
شما عزیزان با توجه به نیاز و هدف خود می توانید سایز کره گیر را انتخاب بفرمایید. سایزهای بزرگتر بیشتر کارگاهی و تجاری هستند و برای عزیزانی که در زمینه تهیه محصولات لبنی فعالیت دارند مناسب است.
فروشگاه لاوا مارکت انواع مدل کره گیرهای برقی موتور بالا و موتور پایین را عرضه می کند. می توانید از سایر مدل های کره گیر هم دیدن فرمایید. لازم به ذکر است که همچون سایر محصولات لاوا می توانید هریک از آنها را بصورت تکی یا عمده سفارش دهید.

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.