کباب پز گازی 6 شعله

*جنس بدنه ی کباب پز استیل درجه یک *قرارگیری همزمان 7 سیخ *طول 40 سانتی متر و عرض 35 سانتی متر * 6 شعله و سازگار با گاز شهری و سلیندری * شیر گاز مدل اهرمی یا جنس برنجی
تحویل تخمینی:  تقریباً 4 الی 7 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
100% رضایت مشتری
  • 75٪
  • 25٪
کارنامه معاملات کاربر

لاوا مارکت

بوکان
  • 62 تعداد محصول
  • 102 تعداد فروش
  • 102 تعداد مشتری
730,000تومان

معماری امروز ساختمان ها به گونه ای است که دیگر درست کردن کباب در خانه کاری بسیار دشوار تبدیل شده است و اکثرا ما دیگر حیاط نداریم یا اونهایی که حیاط دارند پیدا کردن زغالی و هزینه آن بسیار زیاد است.
کباب پز گازی یکی از بهترین وسیله ها برای درست کردن کباب و جوجه در فضای امروز زندگی است و هزینه بسیار پایین تری نسبت به سایر کباب پز ها دارد.
در زیر به بررسی کباب پز گازی 6 شعله می پردازیم.
کباب پز گازی 6 شعله از 3 قسمت اصلی بدنه و شعله و چدن ساخته شده است .
بدنه این کباب پز از جنس استیل می باشد که هم ضد زنگ بوده و هم تمیز کردن آن راحت است و بهداشتی می باشد.
شعله های گاز این کباب پز از جنس لوله ای بوده که رنگ کوره ای شده اند تا دوام و مقاومت آن ها در برابر حرارت چندین برابر شود.
ابعاد کباب به صورت زیر است.
طول آن 40 سانتی متر و عرض آن 35 سانتی متر می باشد که متناسب با سایز سیخ های کباب و جوجه موجود در بازار و ظرفیت 7 سیخ به صورت همزمان را دارد.
شعله های لوله ای کباب در سراسر آن پخش شده است و تعداد آن همانطور که از اسمش پیدا است 6 عدد است .در روی هر یک از این شعله ها یک عدد صفحه چدنی قرار می گیرد تا هم از حرارت مستقیم به گوشت یا کباب جلوگیری شود و هم چربی ناشی از کباب کردن باغث گرفتگی لوله ها نگردد.
در زیر کباب پز هم یک سینی گالوانیزه به ابعاد *30*35 برای جمع کردن چربی قرار گرفته تا مانع کثیف کاری محل استفاده شود.
این کباب پز گازی هم با گاز شهری و هم گاز سلیندری (کپسولی)قابل استفاده است  و شما می توانید به عنوان کباب پز مسافرتی هم از آن استفاده کنید.

 

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.