ژل رویال ایرانی شاه انگبین غذای ملکه ( 10 گرمی )

ژل رویال ایرانی شاه انگبین غذای ملکه ( 10 گرمی )
تحویل تخمینی:  تقریباً 4 الی 7 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
99% رضایت مشتری
  • 66٪
  • 33٪
کارنامه معاملات کاربر

سبلان

اردبیل
  • 50 تعداد محصول
  • 13 تعداد فروش
  • 12 تعداد مشتری
250,000تومان 230,000تومان

ژل رویال ایرانی شاه انگبین غذای ملکه ( 10 گرمی )

پکیج شامل 10 گرم ژل رویال خالص ایرانی

ژل رویال، یک منبع غذایی عالی!
نام های دیگر: شاه انگبین یا شیر زنبور عسل یا شهد شاهانه
🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝
 ماده ای که بغیر از مرگ هر چیزی را درمان میکند
🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝

خواص درمانی ژل رویال :
میکروب کشی ، جلوگیری از آلزایمر ، جلوگیری از فشار خون ، جلوگیری از تصلب شرائین ، جوانی و شادابی پوست ، ضد پیری ، ضد سرطان

ژل رویال یک منبع بسیار کامل و غنی از پروتئین، هشت نوع اسید آمینه ضروری بدن و اسید های چرب مهم می باشد.

🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝
ژل رویال شامل ویتامین های D
غذای اصلی زنبور ملکه
🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝

1- خاصیت میکروب کشی:

ژل رویال بـه دلیل داشتن اسیـد چرب غیـر اشباع(HAD10) ضد باکتــری است. خاصیت آنتی بیوتیکی یک چهـارم ژل رویـال بـرابـر است بـا پنـی سیلیـن ، البتـه بدون هیـچ عوارض جانبی.
در ژل رویـال پروتئین قـوی میکروب کشی بنـام (Riyalisin) وجود دارد که اثرقوی برباکتری های گرم مثبت دارد.


2- جوانی و شادابی پوست و ضد پیری:

کلاژن، لسیتین،تیامیـن و ویتامین هـای A,C,D,Eموجود در ژل رویال، برای پوست بسیار مفید است.

3- خاصیت ضد سرطانی:

مـاده (HAD10) بـه ژل رویال، خاصیت ضـد سرطانــی بخشیـده است، همچنین از طریق خاصیت ضـد فعالیت استروژن ، این ژل مانـع رشـد سلولهـای سرطـانـی در سرطان سینـه می شود.همچنیـن این مـاده میتوانـد سلـول های ایمنـی را وادار به تولید مواد و عوامل ضد تومور در بدن کند . این ماده بسیار مغذی ، تاثیر خوبی بر بهبود بیماران سرطانــی بعد از پرتو درمانـی و شیمی درمانی دارد و باعث افزایـش سرعت تولیدگلبولهای سفید (WBC) در خون می شود. به طـوری که مصرف آن پس از شیمـی درمانــی میتوانـد در کاهش عوارض و درد بسیار مثمرثمر واقـع شود


4- آلزایمر:

در هـر گرم ژل رویال، یک میـلی گرم استیل کولیـن وجـود دارد. استیل کولین ، ماده مـورد نیاز درانتقال پیامهای عصبـی درانسان است.این مـاده در جلوگیری درمان آلزایمر- رعشه و فراموشی بسیار موثر است.

5- کمک به بهبودی بیماری MS

اسید استیل کولین :
به دلایل زیر می تواند در بهبود وضعیت بیماران ام اس بسیار موثر واقع شود اسید استیل کولین: این اسیـد در انتقـال پیامهای عصبـی بسیار موثـر است و از این رو به بیماران ام. اس کـه سلولهای عصبی آنها دچار اختلال شـده و در انتقـال پیامها کم کـار یـا عاجـز شده انـد بسیار کمک می کنـد. یکـی از عوارض بیمـاری ام.اس کـه آنها را رنـج میـدهـد،فراموشی است کـه خوشبختانـه اسیـــد استیـل کولیـن موجود در ژل رویال بـا تقویت حافظـه بیمـاران ام. اس کمک فراوانـی بـه آنهـا می نمایـد بطوری کـه حتـی پـس از گذشت چند روز از استفاده ژل رویال گزارشات بسیار مثبت و امیـدوار کننده همـراه بـا تماس های تشکرآمیز به دفاتر فروش واصل می شود.


ویتامین B12
این ویتامین وظیفه اش نگهـداری و محافظت از غلاف میلین است. غلاف میلین در برگیرنده سلولهـای عصبـی است. بدیهـی است کــه کمبود ویتامین B12 باعث تخریب ایـن غلاف می شـود. اگر کمبود جدی باشد تخریب مغز روی می دهد و بــه دنبال آن علائـم بیماری ام.اس مشاهـده خواهـد شـد. آزمایشات نشان داده است کـه اگرچـه میـزان ویتامیـن B12 در خـون بیمـاران ام. اس طبیعی است ولی در مایـع مغزی ونخاعـی آنها کم است
ویتامین B در ژل رویال
ویتامین های B کمپلکس به تنهایـی یکـی از مهـم ترین گروه های مـواد مغـذی در سلامت اعصاب هستند.
امگا 3
امگا 3 در بدن بیماران ام.اس به مقدار بسیار کمـی وجـود دارد. تحقیقات نشـان می دهـد کـه امگا 3 می تواند در بهبود علایم بیماری ام. اس موثر باشد.

توصیه
علی رغم فواید بسیـار و رضایت مصرف کنندگان به بیماران عزیز اکیداٌ توصیه مـی گردد ، حتماً با مشورت و دستور پزشک محترم اقدام به مصرف نمایند.


6- کمک به بهبود نارسائی تخمدان و ناباروری در بانوان:

تحقیقات نشان داده است عمر طولانی، قدرت تخم ریزی فـوق العـاده و جثه زیبـا و بزرگ ملکـه بـه دلیـل خواص مغذی ژل رویـالی است کـه مصرف می کنـد. ژل رویال سرشار از املاح معدنـی و ویتـامیـن هـای گـروه B ، E و هورمـون هـای جنسی است. بـه همین دلیــل است کـه مصرف آن توسط انسان باعث تنظیم و تعدیـل هورمون های جنسـی و موجب تحریـک تمایلات و فعالیت جنسـی و افزایش فـوق العاده ضریب باروری در بانـوان می شود. بـه دلیـل همیـن امـراست ،کـه ملکـه بواسطـه مصرف ژل رویال روزانه بیش از 2500 تخم در کنـدو می گذارد.
 مصرف ژل رویال به ناباروری در خانمها و آقایان کمک می نماید

🌸🌸🌸🌸 عسل سبلان اردبیل 🌸🌸🌸🌸

✅ضمانت وگارانتی

توجه     توجه      توجه       توجه       توجه
لازم به ذکر است در ارسالی ها برای سایر نقاط کشور ( خارج از شهر اردبیل ) حتما باید حداقل نیم کیلو عسل به همراه ژل رویال خریداری گردد تا امکان ارسال ژل رویال بصورت زنده و سالم فراهم گردد .

ولی برای خریدهای داخل شهر اردبیل نیازی به خرید عسل نبوده و بصورت فریز شده تقدیم خواهد شد .

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.

سایر محصولات سبلان