کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد اثر هنریت آن کلاوسر

این کتاب اثری جالب است که راهی متفاوت و قطعی برای رسیدن به اهداف را به ما نشان می‌دهد. «نوشتن اهداف، آن‌ها را به واقعیت بدل می‌کند.» ایده اصلی است که در این کتاب دنبال می‌شود.
تحویل تخمینی:  تقریباً 3 الی 4 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
100% رضایت مشتری
  • 80٪
  • 20٪
کارنامه معاملات کاربر

کتابستان نوین

تهران
  • 13 تعداد محصول
  • 71 تعداد فروش
  • 71 تعداد مشتری
نا موجود
موجود شد به من اطلاع بده


این اثر را با ترجمه علی‌اصغر شجاعی و پرستو عوض‌زاده بخوانید و با استفاده از روش نوشتن، به تمام اهدافتان دست پیدا کنید.
درباره کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد

هنریت آن کلاوسر، کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد را بر اساس یک باور قدیمی مصر باستان نوشته است: نوشتن چیزی، آن را به واقعیت تبدیل می‌کند. اگر اهل مطالعه کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری باشید، متوجه نکته‌ای شده‌اید. هر نویسنده در هر کتاب، ایده، قانون و شیوه خاصی را پیروی می‌کند. اما آنچه این کتاب را از دیگر کتاب‌های این حوزه متفاوت کرده است، آزادی عملی است که نویسنده به شما می‌دهد. او تلاش نمی‌کند تا یک مسیر قطعی را به شما دیکته کند، بلکه دستتان را می‌گیرد و شما را به مسیر می‌برد و مانند یک چراغ راهنما، همراه شما است.

«بدانید که چه می‌خواهید و آن را به دست بیاورید.» فرقی نمی‌کند که خواسته شما کوچک است یا بزرگ. هر آرزویی دارید، هر هدفی که دنبال می‌کند ارزشمند و در خور توجه است. فراموش نکنید که هیچکس نمی‌تواند شما را از آنچه می‌خواهید منع کند یا آرزویتان را حقیر بشمارد. شما تنها باید یک کار انجام دهید. با استفاده از راهنمایی‌های این کتاب هدفتان را بنویسید تا در نهایت به زودی در پیش چشمانتان نمایان شود.

هنریت آن کلاوسر در کتابش، از مثال‌های مختلف استفاده کرده است. او همچنین نمونه‌های بسیاری را آورده است که به شما نشان می‌دهد چگونه می‌توانید از این الگو استفاده کنید. مهم نیست که بلند پروازی می‌کنید یا خواسته کوچکی دارید، مهم نیست که دفتر بزرگی برای نوشتن اهدافتان دارید یا روی تکه کاغذی می‌نویسید، مهم این است که این روش را به عنوان یک الگوی عمل بپذیرید و خودتان را در جادوی کلمات غرق کنید. 

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.