کتاب جادوی سپاسگذاری اثر راندا برن

کتاب معجزه‌ سپاس‌گزاری که با نام معجزه شکرگزاری هم مشهور است نوشته راندا برن، نویسنده و سخنران مشهور آمریکایی است. نویسنده این کتاب نویسنده مشهور کتاب راز است.
تحویل تخمینی:  تقریباً 3 الی 4 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
100% رضایت مشتری
  • 80٪
  • 20٪
کارنامه معاملات کاربر

کتابستان نوین

تهران
  • 14 تعداد محصول
  • 62 تعداد فروش
  • 62 تعداد مشتری
نا موجود
موجود شد به من اطلاع بده

درباره کتاب معجزه سپاس‌گذاری

بسیاری از ما، در کودکی، احساسی لطیف و خوشایند داشتیم. در آن زمان، به‌نظر می‌رسید که همه‌ امور به‌خوبی پیش می‌رود، هر روز به‌راستی شگفتی و هیجانی بیشتر را نوید می‌داد و هیچ عاملی نمی‌توانست شادی ما را از بین ببرد. اما، وقتی به بزرگسالی می‌رسیم؛ سایه‌ سنگین مسؤولیت‌ها، مشکلات و دشواری‌ها بر زندگی‌مان می‌افتد. در این زمان، ما از حالت حیرت‌زدگی و شیفتگی بیرون می‌آییم. همچنین، آن شگفتی موجود در باور کودکی ما به‌تدریج کم‌رنگ و ناپدید می‌شود. یکی از دلایل گرایش ما در بزرگسالی، برای سپری‌کردن زمانی با کودکان، همین است. به‌این‌ترتیب، می‌توانیم همان احساسی را دوباره در وجودمان برانگیزیم که در کودکی از آن بهره‌مند بودیم؛ حتی اگر فقط لحظه‌ای را با کودکان سپری کنیم.

نویسنده در در این کتاب، قصد دارد به شما بگوید که شگفتی‌های دوران کودکی‌تان واقعیت دارد و نگرش شما درباره‌ی زندگی در بزرگسالی اغلب نگرشی اشتباه است. شگفتی‌های زندگی واقعیت دارند. این شگفتی‌ها، همچون ماهیت راستین خودتان، واقعی هستند. درحقیقت، زندگی ممکن است بسیار شگفت‌آورتر از آن باشد که در کودکی تصور می‌کردید. همچنین، زندگی ممکن است؛ در مقایسه با آنچه در گذشته دیده‌اید؛ بسیار مهیج‌تر، شگفت‌انگیزتر و حیرت‌آورتر باشد. وقتی می‌دانید چه کاری را باید انجام دهید تا شگفتی‌های زندگی‌تان را بارور کنید؛ به شیوه‌ی رؤیایی و دلخواه‌تان زندگی خواهید کرد. سپس، تعجب می‌کنید که تاکنون چگونه توانستید باورداشتنِ شگفتی‌های زندگی را کنار بگذارید!

اگر آماده هستید دوباره شگفتی‌های جهان را تجربه کند شنیدن این کتاب را از دست ندهید. با 26 مرحله زندگی‌تان را تغییر دهید. 
شنیدن کتاب معجزه سپاس‌گذاری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند زندگی خودشان را تغییر دهند پیشنهاد می‌کنیم.

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.