کتاب محدودیت صفر

این اثر روش جدیدی را معرفی می‌کند که به مخاطبان کمک می‌کند تا به منابع خرد و آرامش دست یابند و با کمک راهکارهای مطرح شده، زندگی ایمن و سراسر نور و روشنی برای خود بسازند.
تحویل تخمینی:  تقریباً 3 الی 4 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
100% رضایت مشتری
  • 80٪
  • 20٪
کارنامه معاملات کاربر

کتابستان نوین

تهران
  • 13 تعداد محصول
  • 66 تعداد فروش
  • 66 تعداد مشتری
نا موجود
موجود شد به من اطلاع بده

این اثر بر اساس روشی تدوین شده است که به آن هو اوپونو پونو (Hoʻoponopono) می‌گویند؛ روشی برگرفته از خرد بومیان هاوایی. این روش قبول تمام مسئولیت‌هایی است که در زندگی بر عهده داریم. به این صورت به محدودیت صفر می‌رسیم. اما چگونه؟
درباره کتاب صوتی محدودیت صفر

در بخشی از مقدمه این اثر درباره روش هو اوپونو پونو اینطور آمده است: «هو اوپونو پونو به زبان ساده یعنی اصلاح و تصحیح غلط. بر اساس باور یونانیان باستان، افکار به وسیله ی خاطرات دردناک گذشته، آلوده می شوند. هو اوپونو پونو راهی است برای آزاد کردن انرژی افکار و اشتباهات دردناکی که منجر به عدم تعادل و بیماری می شوند.»

اما اصلاح و تصحیح غلط چطور باعث می‌شود تا بتوانیم آرامش را به زندگی خود دعوت کنیم؟

درمانگری به نام ایهالیا کالا هولن با استفاده از این روش، موفق شده است تا زندگی افراد بسیاری را متحول کند. این تحول به این صورت اتفاق می‌افتدِ زمانی که ما بپذیریم خودمان مسئول هر رخدادی هستیم که در زندگی‌مان رخ می‌دهد، آرامش را به زندگی خود دعوت کردیم.

او در این روش به آدم‌ها کمک می‌کند تا به درک این نکته برسند: دنیایی که بیرون از ما جریان دارد، بازتابی از همان دنیایی است که ما در ذهن خودمان ساخته‌ایم. بنابراین، اگر بتوانیم خاطرات دردناک گذشته را فراموش کنیم و افکار اشتباهی را که در سر داریم، تصحیح کنیم، می‌توانیم دنیای بیرونی را هم تغییر دهیم. به این ترتیب است که ما مسئولیت کار خود را بر عهده گرفته‌ایم.

اما مشکلات واقعا چیستند؟ «هو اوپونو پونو مشکلات را معضل نمی داند، بلکه آنها را فرصت قلمداد می کند. مشکلات فقط تکرار خاطرات گذشته اند که به ما فرصت دیگری می دهند تا عاشقانه بنگریم و براساس الهامات قلبی مان عمل کنیم.»

این نوع نگاه به همان بینشی برمی‌گردد که پیشتر کسب کرده‌ایم: ما مسئول خلق دنیای خودمان هستیم. این مسئولیت به طور صد درصد با ما است و زمانی که بپذیریم دنیای بیرونی از افکار درونی ما خلق می‌شوند، روشی هم برای ایجاد تغییرات پایدار درافکارمان پیدا می‌کنیم.

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.