سماور زغالی استیل 5 لیتری

_ساخته شده از ورق اسیتل با ضخامت 0/4 _قابل استفاده با هیزم ، چوب ، زغال _ظرفیت 5 لیتر آب _جوش اوردن آب تنها در 15 دقیقه _استفاده از مخزن اتش به عنوان اجاق هیزمی
تحویل تخمینی:  تقریباً 4 الی 7 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
0% رضایت مشتری
کارنامه معاملات کاربر

لاوامارکت

بوکان
  • 2 تعداد محصول
  • 4 تعداد فروش
  • 4 تعداد مشتری
490,000تومان

با توجه به فرهنگ و ذائقه ما ایرانی ها چای از ارزش خاصی برخوردار است. در نتیجه لوازم تهیه چای هم ارزشمند می باشد. سماور­­ زغالی یکی از قدیمی ترین وسایل تهیه چای می‌باشد­.

سماور زغالی دارای انواع مختلف می باشد که با توجه به رنگ، جنس، طرح و...تقسیم بندی می‌شوند. سماور زغالی استیل یکی از مدل های سماور زغالی ارزان قیمت می باشد که در زیر به بررسی آن می‌پردازیم.

بررسی سماور زغالی استیل

جنس بدنه :

جنس بدنه این سماور زغالی از استیل با ضخامت اسمی 40 یا 4% میل می‌باشد. که در برابر حرارت و زنگ زدگی و تغییر رنگ مقاومت بالایی دارد.

ابعاد و اندازه و ظرفیت:

این سماور زغالی دارای ارتفاع 40 سانتی متر و قطر 22 سانتی متر می باشد که ظرفیتی برابر با 5 لیتر آب را دارد.

شیوه طراحی:

سماور زغالی استیل از دو قسمت مخزن آب و مخزن آتش تشکیل شده است که کاملا از هم جدا می‌شوند.

مخزن آب:

مخزن آب سماور زغالی که کاملا از قسمت مخزن آتش جدا می شود و دارای ظرفیت 5 لیتر می باشد.مخزن آب به وسیله جوش مخصوص استیل کاملا آب بندی شده است. در بالای درب سماور یک جای قوری طراحی شده است تا بتوان بدون اینکه آتش را خفه کند از آن برای دم کشیدن چای استفاده کنند.

مخزن آتش:

مخزن آتش این سماور بزرگ می باشد به همین دلیل هم می توان از هیزم و هم زغال برای جوش آوردن آب استفاده کرد. یکی دیگر از مزایای مخزن آتش بزرگ این هست که آب را تنها در 15 دقیقه جوش می آورد از این مخزن هم به عنوان منقل برای درست کردن کباب، سیب زمینی زغالی و یا اجاق برای گرم کردن غذا مورد استفاده قرار می گیرد.

از این سماور زغالی می توان در بالکن، حیاط و طبیعت استفاده کرد با استفاده از سماور زغالی استیل از نوشیدن چای زغالی لذت ببرید.

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.

سایر محصولات لاوامارکت