شربت مفرح ابریشمی فراطب حاوی طلا و نقره 200میل

موارد مصرف در طب سنتی: جهت تقویت اعضا رئیسه و ارواح آن و رفع خفقان بارد و اقسام مالیخولیا نافع است.
تحویل تخمینی:  تقریباً 4 الی 7 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
94% رضایت مشتری
  • 80٪
  • 10٪
کارنامه معاملات کاربر

محصولات گیاهی پاسارگاد

شهرکرد
  • 39 تعداد محصول
  • 725 تعداد فروش
  • 651 تعداد مشتری
نا موجود
موجود شد به من اطلاع بده

.

مواد تشکیل دهنده :ابریشم، گل گاو زبان، بادرنجبویه، عنبر اشهب، ورق طلا، ورق نقره، مروارید و مصطکی

 

مکانیسم اثر:

بادرنجبویه: دارای خاصیت آرام بهشی و ضد اسپاسم می باشد. مقوی قوای فکری و دستگاه عصبی بوده و هوش، حواس و حافظه را تقویت می نماید. این گیاه به دلیل دارا بودن فلاونوئید، دارای خاصیت آنتی اکسیدانی می باشد که بر تقویت قلب، مغز و کبد تاثیر بسزایی دارد.

 

گل گاو زبان: (نام علمی: Echium Amoenum) گل گاوزبان مقوی روح و اعضاء رئیسه بدن بوده و حواس پنجگانه آدمی را تقویت می کند. شکم را نرم و کیسه صفرا را باز می کند. اخلاط سوخته سوداوی را از معده خارج و عوارض آن را از بین می برد. جهت سرسام (مننژیت)، برسام ( ورم حجاب حاجز)، مالیخولیا، تنگی نفس، جنون و رفع حواس پرتی مفید می باشد. نشاط آور بوده، رنگ رخسار را باز و نیکو می کند. سینه را نرم کرده، تنگی نفس و درد گلو را شفاء می دهد. دلهره و وحشت را از بین برده، غم و غصه را کم می کند. برای کسانی که با خود حرف می زنند سودمند می باشد. جهت درمان جوش های چرکی، دهان اطفال، برفک، سستی بیخ دندان و رفع حرارت دهان نافع است. جهت درمان امراض سوداوی، وسواس و خفقان مفید است. به دلیل داشتن مقدار زیادی کلسیم و آهن و مواد مغذی مثل پتاسیم، روی، ویتامین B، ویتامین C، و بتاکاروتن برای خانم هایی که دچار کمبود این مواد ضروری هستند مفید می باشد. این گیاه برای سرماخوردگی و در بعضی مواقع سرفه های خشک در فصل سرما جوشانده ای قدرتمند و مرهمی قوی است و باعث کاهش تب می شود.

عنبر اشهب: (نام علمی: Ambra Grisea) به عنوان حافظ ارواح و نیروهای حیوانی و نفسانی و طبیعی بوده و برای سرد مزاجان بسیار شادی بخش برای حواس پنج گانه ظاهری و باطنی مقوی است. اشتها آور و محرک باه و تقویت کننده اعتدال بدن است. باز کننده گرفتگی های مجاری و پادزهر قوی سموم و مقوی فعل و انفعالات داروها و ترکیب های مختلف است. امراض سرد را عموماً و ناراحتی های امراض سرد دماغی و قلبی را خصوصاً معالج است. با خاصیت خود دافع امراض گرم قلب و دماغ بوده و حرارت غریزی را بالا برده و برای سالخوردگان لازم و موثر است. در امراض شبیه فلج و لقوه و رعشه و کزاز و سستی عضلانی و سردردهای سرد و شقیقه و جنون و آبریزش های مزمن و دردهای گوش مفید است. برطرف کننده بادهای مفاصل، امراض بینی، سینه، سرفه مزمن،‌ آسم، زخم شش، ضعف قلب، خفقان، غش، ضعف معده، کبد، استسقاء و یرقان می باشد. دردهای معده، طحال کلیه و مثانه را رفع نموده و دهان را خوشبو می کند.

ورق طلا: (نام علمی: Gold) شادی آور، رقیق کننده طبع، تقویت کننده قلب و مغز و حرارت غریزی و تمرکز حواس بوده و قدرت تصمیم گیری را در انسان سریع می گرداند. جهت بیماری های قلب، مغز، کبد، معده، سودای صفراوی، طحال، کلیه ها، مثانه، بیماری های جنسی و امراض صفراوی و سوداوی مانند خفقان، وسواس، توحش، هم و غم، افسردگی، سرگیجه، جنون، سرع، اسهال خونی و التهاب مفاصل مفید است. بدن را پرانرژی و فربه می سازد.

ورق نقره: (نامم علمی: Silver) برای تپش قلب و بدبویی دهان و رفع رطوبت های لزج و عفونت بلغم و مالیخولیا، دیوانگی وسواس، سرفه،‌استسقاء طحال، سنگ مثانه، و کلیه ها سودمند است. تحلیل برنده ی ورم ها بوده و برای رفع بواسیر مفید است. نقره در داروهای چشم جهت بیاض و تقویت چشم سودمند است.

مصطکی: (نام علمی: Pistacia Lentiscus) محلل و مقوی است، تقویت کننده قلب و دماغ می باشد. در مورد سل ریه باعث اخراج اخلاط می گردد. اختلال حواس که همراه با عصبانیت باشد را درمان می کند. لثه را سالم و محکم می کند و بر آن گوشت می آورد. دهان را خوشبو کرده و درد دندان را تسکین می دهد. موجب تقویت معده می شود. برای تقویت هوش و حافظه بسیار موثر است. برای آرام کردن سرفه های سرد، قطع خونریزی از سینه، ‌تقویت کبد،‌ کلیه،‌ معده، روده ها و قطع اسهال مفید است. غده (برآمدگی) داخل گوش را باز می کند و سنگینی گوش و کری که در اثر غده (برآمدگی) گوش باشد، برطرف می کند. بوییدن دائم آن وسواس را به مرور برطرف می سازد.

ابریشم: (نام علمی: Silk) اعصاب را به تحریک، غدد (برآمدگی و انسداد) را به تحلیل و عضلات را به تسکین در می آورد. با اثرات شیمیایی خود رطوبت و حرارت خون را افزایش می دهد. محرک مغز و اعصاب است. سوزش کبد، کلیه و روده ها را رفع می کند. مفرح قلب، مخرج صفرا و ادرار است. ارواح را تقویت می کند. ضعف مغز و اعصاب را درمان می کند. کبد و کلیه ها را تمیز می کند. سوزش سینه و امحا را رفع کرده و دل پیچه و سرفه را درمان می کند. سوزش بر اثر ریزش آب بینی را از بین می برد. حرارت قلب را رفع می کند. انبساط و سرور در قلب وجود آورده، ‌بیقراری روح را تسکین می دهد. بلغم را لطیف می سازد.

 

شرایط منع مصرف

مصرف این محصول در دوران بارداری، شیردهی و کودکان زیر پنج سال ممنوع می باشد.

در صورت بروز حساسیت در زمان استفاده از این فرآورده، مصرف آن را قطع نمایید.

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.