ماسک سه لایه زیست فیلتر

ماسک سه لایه سفید زیست فیلتر در بسته بندی 50 عددی
تحویل تخمینی:  تقریباً 3 الی 4 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
0% رضایت مشتری
کارنامه معاملات کاربر
شایگان مدیکال

شایگان مدیکال

تهران
  • 0 تعداد محصول
  • 2 تعداد فروش
  • 2 تعداد مشتری
نا موجود
موجود شد به من اطلاع بده

ماسک سه لایه، یک نوع ماسک تنفسی است که به منظور محافظت از ورود عوامل زیان آور مانند باکتری‌ها، ویروس‌ها و ذرات گرد و غبار، به دهان و بینی استفاده می‌شود.

این ماسک‌ها از دو لایه اسپان ‌باند و یک لایه میانی ملت بلون تشکیل می‌شوند و هر کدام از این لایه‌ها کارایی جدایی دارند. لایه‌های اسپان ‌باند مانند یک الک از ورود ذرات آلوده مانند ذرات گرد و غبار و همچنین ویروس‌های به صورت مکانیکی جلوگیری می‌کنند و لایه ملت بلون به صورت الکترواستاتیکی از ورود ذرات محافظت می‌کند.

مصرف عمده ماسک سه لایه در بیمارستان‌ها بوده و مناسب استفاده پرستاران، پزشکان و جراحانی است که با بیماران عفونی برخورد دارند. همچنین برای مناطقی که درگیر گرد و غبار هستند این ماسک برای جلوگیری از ذرات آلوده هوا استفاده می‌شود.

کسانی که در مراکز تهیه غذا مشغول به کار هستند و به صورت مستقیم در فرایند تهیه غذا دخالت دارند برای رعایت موارد بهداشتی ملزم به استفاده از این ماسک‌ها می‌باشند.

و همچنین در شرایط فعلی بحران جهانی کرونا و شیوع گسترده بیماری، تمامی مردم وظیفه دارند از ماسک استفاده کنند و ماسک سه لایه گزینه‌ی بسیار مناسبی برای استفاده تمامی افراد جامعه می‌باشد.

اسپان چیست؟

این پارچه در زمره ‌ی منسوجات بی ‌بافت و از جنس پلی‌ پروپلین است. اسپان باند به نام ‌هاى پارچه ‌ی یک ‌بار مصرف، بى ‌بافت، نبافته، لایه ‌ی سوزنى، نبافته ‌ی سوزنی و نبافته ‌ی اسپان نیز شناخته می شود این پارچه، مانند پارچه ‌های معمول تاروپودی از الیاف انواع نخ نیست، بلکه از الیاف پرس تشکیل شده است. پارچه ‌ی اسپان باند با ضخامت  و وزن ‌های مختلفی تولید می‌ شود، از این رو به بی‌ بافت یا نبافته شهرت دارد. برای درک بهتر از مفهوم واژه‌ ی منسوجات بی‌بافت، می ‌توانید نوع بافت نمد و موکت را در نظر بگیرید.

ویژگی ها:

بسته بندی منحصر به فرد

سه لایه و یک بار مصرف

لایه ملت بلون

استریل شده

داری برچسب سیب سلامت

ضد حساسیت

محافظت کامل و جلوگیری از عبور هر گونه ذرات معلق به داخل دهان و بینی

فاقد فیبر و الیاف شیشه ای

دارای بند کشی و استفاده راحت

بسته بندی 50 عددی

تمام پرس

تولید شده با دستگاه آلتراسونیک

دارای محافظ بینی

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.