کتاب شیوه گرگ اثر جردن بلفورت

کتاب روش گرگ به قلم جردن بلفورت، راهکارهایی ارائه می‌دهد که به کمک آن متوجه می‌شوید که چگونه در چارچوب اصول انسانی و اخلاقی،می‌توان برای متقاعد کردن، نفوذ، فروش گام به گام خود و موفقیت گام برداشت.
تحویل تخمینی:  تقریباً 4 الی 7 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
95% رضایت مشتری
  • 87٪
کارنامه معاملات کاربر

کتابسرای لاله زار

قم
  • 0 تعداد محصول
  • 72 تعداد فروش
  • 70 تعداد مشتری
نا موجود
موجود شد به من اطلاع بده

جردن بلفورت (Jordan Belfort) برای اولین بار رموز سیستم گام ‌به‌ گام فروش خود را در کتاب روش گرگ (Way of the Wolf: Straight Line Selling: Master the Art of Persuasion, Influence, and Success) شرح می‌دهد، سیستمی که باعث شده تا خود او، مشتریان و همچنین تیم فروشش، به موفقیت و ثروت بسیاری دست پیدا کنند.

این روش تا به حال تنها در دوره آموزشی آنلاین او و با هزینه حدود 2000 دلار در اختیار دیگران قرار می‌گرفت، حالا به کمک این کتاب در دسترس همگان قرار دارد. جردن بلفورت در کتاب حاضر به شما نشان می‌دهد که هر فردی چطور می‌تواند به استاد متقاعدسازی و فروش تبدیل شود.

شاید اغلب شما دوست داشته باشید سر از کار او دربیاورید و راه دستیابی به موفقیت و ثروت و شیوه جادویی‌اش در متقاعد کردن و فروش را یاد بگیرید. بلفورت در تولد 26 سالگی خود، درآمدی بالغ بر 49 میلیون دلار در سال داشت. او خودش در این باره می‌گوید که از این موضوع ناراحت بود که چرا سه میلیون دلار کمتر در‌آمد داشته و نتوانسته به درآمد هفته‌ای یک میلیون دلار (و سالیانه 52 میلیون دلار) برسد. در حال حاضر بلفورت شیوه و روشی را که برای رسیدن به موفقیتش مورد استفاده قرار داده را آشکار کرده است.

او به عنوان مشاور برای بیشتر از پنجاه شرکت مختلف کار کرده است و تقریباً برای تمام روزنامه‌ها و مجلات مهم جهان، از جمله نیویورک تایمز، وال استریت ژورنال، لس‌آنجلس تایمز، فوربز، بیزنس ویک و رولینگ استون مقاله نوشته است.

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.