• ارسال رایگان
سماور زغالی 5 لیتر
سماور زغالی تمام استیل 5 لیتری دوتکه می باشد . این محصول ایرانی هست و به صورت مستقیم از تولیدی ب ارسال میشه تا با ارزانترین قیمت به دست شما مشتریان عزیز برسد.

✅تمام استیل

✅دوتکه( مخزن اب و مخزن زغال)

✅قابلیت استفاده با زغال و هیزم

✅جوشاندن اب در 15 دقیقه

✅استفاده از مخزن اتش برای گرم کردن غذا

✅قابلیت حمل اسان

✅ضد زنگ

✅قابل استفاده در حیاط و بالکنو حیاط و صحرا

با توجه با عادت ما ایرانی­ها به نوشیدن چای در وعده­های مختلف انتخاب مناسب سماور به عنوان وسیله­ای برای تهیه این نوشیدنی مورد پسند حائز اهمیت است. از آنجا که طعم چای آتشی بیشتر از مورد پسند ذائقه ما ایرانی­ها بوده معرفی سماور استیل هیزمی به­عنوان وسیله­ای برای تهیه این چای خالی از لطف نیست. سماور استیل هیزمی با طراحی شیک و زیبا علاوه بر استفاده برای تهیه چای می­توان به عنوان یک وسیله دکوری زیبا در خانه و حتی سفره خانه­های سنتی از آن استفاده کرد. سماورهای تمام استیل زغالی نسبت به نیاز شما در اندازه­های 5 لیتری و 8 لیتری موجود می­باشد.

سماورهای هیزمی تمام استیل دارای دو تکه مخزن آب و آتش دان می­باشند که از همدیگر جدا می­شوند مخزن آب را می­توان جداگانه به عنوان کتری روی شعله گاز استفاده کرد و از قسمت آتش­دان برای پختن و دم کردن غذا استفاده کرد. این سماور های هیزمی با توجه به وزن و حجم مناسب به راحتی  قابل جابه جایی هستند و می­توان از آن به عنوان سماور صحرایی در سفرهای تفریحی آنرا را به همراه خود داشته باشید و برای تهیه یک چای آتیشی از آن بهره ببرید.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید


  • با ما در ارتباط باشید .
  • ایمیل : [email protected]

  • تلفن تماس :

اگر می خواهید آخرین اخبار و محصولات را در ایمیل خود دریافت کنید، پس ایمیل خود را وارد نمایید