دستگاه سوسیس پر کن استیل (تولیدی محبی اصفهان)

سوسیس پرکن خانگی برند MOHEBI دارای بدنه استیل ضد زنگ ساخته شده از پیستون و نازل با کیفیت
تحویل تخمینی:  تقریباً 4 الی 7 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
99% رضایت مشتری
  • 66٪
  • 33٪
کارنامه معاملات کاربر

ترنجسرا

آبادان
  • 8 تعداد محصول
  • 54 تعداد فروش
  • 53 تعداد مشتری
15٪ 1,300,000تومان 1,100,000تومان

 

با توجه به گرایش مردم به سمت استفاده بیشتر از محصولات سالم خانگی و نیز تهیه سوسیس و کالباس در منزل علاوه بر رونق کسب و کار تولید سوسیس و کالباس، تجهیزات خانگی مخصوص تولید سوسیس و کالباس نیز خواهان زیادی پیدا کرده است تا ضمن سهولت کار بتوانند سوسیس و کالباسی خوشمزه و با ظاهری زیبا  تهیه نمایند.

سوسیس پرکن خانگی از جمله تجهیزات دستی به جهت آماده سازی سوسیس و کالباس و نیز پر کردن درون روکش ها می باشد که انتخاب بسیار مناسبی برای همسران و فرزندانتان در خانه  می باشد. همچنین علاوه بر مصارف عادی افرادی که مشغول به انجام تولید سوسیس و کالباس خانگی هستند نیز احساس نیاز شدیدی به یک دستگاه پرکن سوسیس و کالباس دارند.

ابزاری عالی برای تهیه سوسیس و کالباس

در این روزهایی که به علت کرونا مجبوریم در خانه بمانیم و حتی مجبوریم بسیاری از مواد غذایی و خوراکی را در خانه تهیه کنیم، چرا سوسیس و کالباس که از غذاهای پر طرفدار میان کودکان و بزرگسالان است را خودمان تهیه نکنیم؟!

با تهیه این دستگاه و پودر آماده و دریافت دستور تهیه که به رایگان همراه محصول ارسال میشود، تنها کافی است که مواردی مانند مرغ و روغن تخم مرغ را به ادویه اضافه کرده و طبق دستور مواد تهیه شده را درون پیستون دستگاه ریخته و با چرخاندن دسته تعبیه شده، مواد را به راحتی درون پوشش سوسیس یا کالباس منتقل کنید و فشرده کردن مواد در درون پوشش شکلی زیبا به سوسیس یا کالباس خود دهید. ساختار و شکل اولیه مناسب، پخت و آماده سازی بهتر و آسان تری را نیز خواهد داشت.

کیفیت ساخت دستگاه سوسیس پرکن خانگی

این دستگاه دارای بدنه استیل بوده  که از پیستون و نازل با کیفیت ساخته شده است. به راحتی می توانید قطعات آن را سوار یا از هم جدا کنید. سهولت در تفکیک تمامی قطعات شستشوی آن را بسیار آسان نموده و نیز فاقد نقاط کور جهت شستشو می باشد.

نازل ها نیز به راحتی و با استفاده از یک بطری شستشوی پلاستیکی شسته می شوند. با توجه به اینکه مکانیسم پر کردن سوسیس و یا کالباس در این دستگاه خانگی به صورت دستی بوده و به کمک دونفر و با استفاده از چرخاندن دسته تعبیه شده بر روی دستگاه انجام می شود. لذا دسته ساخته شده برای این دستگاه کیفیت مرغوبی برخوردار است تا در برابر فشار وارده ناشی از چرخش مقاومت بالایی داشته باشد. سوسیس پرکن دستی یکی از ابزارهای لازم برای تولید سوسیس و کالباس بصورت سنتی و در حجم کم است.

نحوه کار با دستگاه

به منظور آماده سازی سوسیس و یا کالباس لازم است از یک دستگاه برای پرکردن روکش ها استفاده شود. انجام این کار از جمله وظایف اصلی دستگاه سوسیس پر کن خانگی می باشد. ابتدا محفظه دستگاه را از مواد پرکرده و سپس نازل مورد نظر خود را متناسب با سایز روکش خود انتخاب میکنید. این دستگاه دارای سه عدد نازل با قطرهای 16، 24 و 50 میلی متر است که تنوع بالایی را از سوسیس به شما می دهد همچنین با نازل سایز بزرگ نیز قادر به تهیه کالباس خواهید بود.

پس ورود نازل به درون پوشش انتخابی شما می بایست توسط یک شخص پوشش نگه داشته شود و شخص دیگر با نگه داشتن دستگاه اقدام به چرخاندن دسته نماید تا پیستون با حرکت به جلو مواد را به داخل پوشش سوسیس و یا کالباس هدایت کند. همانطور که ملاحظه می کنید دستگاه سوسیس پرکن خانگی، کارکردی روان داشته و کاربری و استفاده از آن بسیار آسان است.

متعلقات دستگاه:

بدنه استیل ضد زنگ
یک عدد دسته جهت اتصال به پیستون
2 عدد پایه فلزی نگهدارنده بدنه (فلنچ)
3 عدد نازل با قطرهای 16 میلی متر، 24 میلی متر و 50 میلی متر
یک عدد مهره اتصال نازل به بدنه
دو عدد پیچ

 

 

فرق سوسیس پرکن دستی افقی و عمودی

 

فرق این دو دستگاه در نحوه کار کردن با آنهاست. این سوسیس پرکن نیاز به 2 نفر اپراتور دارد. سوسیس پرکن دستی عمودی معمولا در حجم های 5 لیتر به بالا استفاده می شود. از لحاظ کیفیت ساخت، سوسیس پرکن های عمودی دارای کیفیت ساخت بالاتری هستند.

 

نحوه کار کردن با سوسیس پرکن دستی افقی 

سوسیس پرکن خانگی برای پر کردن جلد سوسیس و کالباس به دو نفر نیاز دارد. بدین صورت که یک نفر پوشش سوسیس را در قسمت نازل وارد می کند. نفر دیگر نیز دسته پیستون را می چرخاند تا با جلو آمدن پیستون، خمیر درون دستگاه وارد جلد سوسیس شود.

 

این محصول شامل پشتیبانی و تامین قطعات می باشد. بنابراین در صورتی که نیاز به یدکی هر یک از قطعات داشتید می توانید آن را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.

4
از مجموع 3 رای
  • 33٪
  • 66٪

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.