دستگاه سوسیس پمپ سلامت
دستگاه سوسیس پمپ خانگی سلامت با طراحی جدید و ارتقاء قطعات جهت تولید سوسیس و کالباس سالم در منزل

🌭 دستگاه سوسیس پمپ خانگی با طراحی جدید و دارای سری ثابت برای سوسیس و قابل استفاده برای کالباس
بسیاری از خانواده ها در استفاده از فرآورده های گوشتی، سوسیس و کالباس کارخانه ای احتیاط می نمایند که البته عدم استفاده از مواد درجه یک، افزودنی های مضر و میزان نیترات مهم ترین دلیل می باشد.
 بنابراین ساخت سوسیس و کالباس خانگی با مواد اولیه عالی و کیفیت مورد اطمینان بسیار پر طرفدار شده است. برای این کار شما نیاز به یک دستگاه سوسیس ساز دارید.
🔰 جهت تضمین سلامت خانواده و یا حتی کسب درآمد خانگی، دستگاه پمپی دستی رول کن سوسیس و کالباس خانگی در سال 95 طراحی و ساخته شد و در سال‌های گذشته رفع عیب و بهبود داده شد.
دستگاه سوسیس پمپ سلامت یک کالای ایرانی قابل قبول و کار آمد است که به صورت دستی و بدون نیاز به برق در هر جایی می توانید مورد استفاده قرار دهید. بدنه این سوسیس ساز خانگی از جنس پلاستیک بهداشتی است و بنابراین دارای وزن بسیار سبک می باشد، سیلندر این مدل دارای حجم خوبی است و تقریبا می توانید حدود یک کیلوگرم موادا اولیه را در داخل آن ریخته و تبدیل به سوسیس نمایید. پایه دار بودن، قابلیت شستشو و امکان استفاده برای همه افراد از دیگر ویژگی های این محصول می باشد.
✅ دستگاه سوسیس پمپ خانگی قابلیت پمپ کردن مواد آماده سوسیس و کالباس خانگی به داخل رول مخصوص آن را دارد و از جنس مواد اولیه مرغوب با استحکام بالا می باشد و ظرفیت آن تا یک و نیم کیلوگردم مواد آماده می باشد.
دستگاه سوسیس پمپ خانگی جایگزین مناسبی برای چرخ گوشت در فشرده کردن و انتقال مواد به داخل کاور سوسیس و کالباس است و باید توجه داشته باشید که رول کردن و پر کردن کاور سوسیس با چرخ گوشت، فشار زیادی به دستگاه چرخ گوشت می‌آورد و ممکن است باعث خرابی موتور چرخ گوشت گردد.


❌ توجه: این دستگاه صرفا جهت پمپ کردن مواد آماده و ترکیب شده به داخل کاور یا غلاف سوسیس و کالباس می باشد و کاربرد چرخ و میکس مواد را ندارد. 👉

 

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید


  • با ما در ارتباط باشید .
  • ایمیل : [email protected]

  • تلفن تماس :

اگر می خواهید آخرین اخبار و محصولات را در ایمیل خود دریافت کنید، پس ایمیل خود را وارد نمایید