دستگاه سوسیس ساز فلزی سلامت (بدنه آلمینومی حجم 1.7 کیلویی)
دستگاه سوسیس ساز خانگی - نیمه صنعتی (مدل جدید فلزی) با بدنه آلمینیومی و مقاومت بالا با 3 سری قابل تعویض جهت تهیه انواع سوسیس، کوکتل، ژامبون و کالباس خانگی و سالم

دستگاه سوسیس ساز خانگی - نیمه صنعتی (مدل جدید فلزی) با بدنه آلمینیومی و مقاومت بالا

دارای سه سری پلاستیکی جهت  جهت تهیه انواع سوسیس، کوکتل، ژامبون و کالباس خانگی و سالم
دستگاه سوسیس ساز نیمه صنعتی (فلزی)

✅ بسیاری از خانواده ها در استفاده از فرآورده های گوشتی، سوسیس و کالباس کارخانه ای احتیاط می نمایند که البته عدم استفاده از مواد درجه یک، افزودنی های مضر و میزان نیترات مهم ترین دلیل می باشد.
 بنابراین ساخت سوسیس و کالباس خانگی با مواد اولیه عالی و کیفیت مورد اطمینان بسیار پر طرفدار شده است. برای این کار شما نیاز به یک دستگاه سوسیس ساز دارید.
دستگاه سوسیس پمپ سلامت یک کالای ایرانی قابل قبول و کار آمد است که به صورت دستی و بدون نیاز به برق در هر جایی می توانید مورد استفاده قرار دهید. بدنه این سوسیس ساز خانگی از جنس آلومینیوم مقاوم است و بنابراین دارای وزن نسبتا سبک می باشد،
سیلندر این مدل دارای حجم خوبی است و تقریبا می توانید حدود دو کیلوگرم مواد اولیه را در داخل آن ریخته و تبدیل به انواع سوسیس و کالباس نمایید. پایه دار بودن، قابلیت شستشو و امکان استفاده برای همه از دیگر ویژگی های این محصول می باشد.
دستگاه سوسیس پمپ خانگی جایگزین مناسبی برای چرخ گوشت می‌باشد در فشرده کردن و انتقال مواد به داخل کاور سوسیس و کالباس است و حتی رول کردن سوسیس با چرخ گوشت ممکن است باعث خرابی موتور چرخ گوشت گردد.
توجه: این دستگاه چرخ گوشت نیست و فقط برای فشرده سازی مواد خمیرمایه گوشتی جهت پر کردن رول می‌باشد.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید


  • با ما در ارتباط باشید .
  • ایمیل : info@befroush.net

  • تلفن تماس :

اگر می خواهید آخرین اخبار و محصولات را در ایمیل خود دریافت کنید، پس ایمیل خود را وارد نمایید