کتاب از آن تیپ دخترها نباشید اثر تراویس استورک

کتاب از آن تیپ دخترها نباشید اثر تراویس استورک ترجمه فاطمه ساری زاد
تحویل تخمینی:  تقریباً 4 الی 7 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
95% رضایت مشتری
  • 87٪
کارنامه معاملات کاربر

کتابسرای لاله زار

قم
  • 0 تعداد محصول
  • 72 تعداد فروش
  • 70 تعداد مشتری
نا موجود
موجود شد به من اطلاع بده

من در طول عمرم با دختران بسیاری آشنا شده ام.دختران شاد و خشنود جزءهیچکدام از طبقه بندی های زیر نیستند.

1.دختران با برنامه:مشغله ذهنی این دختران فقط ازدواج است.انها از پنج سال پیش نقشه ای کشیده اند که تقریبا این گونه است:در طول یک سال با مرد مورد نظر خود آشنا می شوند.پس از سه سال با او ازدواج میکنند.درسال پنجم صاحب بچه میشوندوبازی تمام میشود.این خانم ها می برن وبعد از آن تا آخر عمربا شادی وخوشی با شوهران خود زندگی میکنند.

2.دختران همیشه موافق:از نظر این دختران ،شما هر قدر هم که باخواسته های دوست یا نامزد خود موافقت کنیدباز هم کم است.درواقع چنین دخترانی همانهایی هستند که با هر درخواستی کنار می آیندتاکنارامده باشند.در حالی که رابطه با چنین دخترانی در ابتدا جالب به نظر می رسد،اما به دلیل فقدان هر گونه کشمکش خیلی سریع تکراری میشوند.

3.دختران افراطی:این دختران حتی درباره ی کوچکترین جنبه های یک رابطه بیش از حد احساسی میشوند.

4.دختران بدبین:این دختران دشمنی خاصی با جنس مرد دارند.

5.دختران فاقداعتماد به نفس:چنین دخترانی از ظاهر،هوش،یا میزان شوخ طبعی خود احساس نارضایتی می کنند.

6.دختران درمانده:این دختران به هر کسی از بقال سر کوچه تا منشی فروشگاه اعلام می کند که مجرد واماده ملاقات باهر گونه خواستگار است.

7.دختران پر مشغله:این دختران کار را هسته ی زندگیشان قرار میدهند.آنچه مکرر از این دختران شنیده می شود این است:اصلا وقت اینکه با کسی آشنا شوم را ندارم.

8. دختران سرگردان:دخترانی هستند که میدانند خود را در یک رابطه ناسالم باخته اند،اما نیروی کافی برای رهایی را ندارند.
 

جملاتی از متن کتاب

دختری با یک برنامه همان دختري است كه از هنگامی ياد گرفته است .ساق دوشهاي عروس را تا ده بشمارد، برنامه ريزي براي جشن عروسي خود را شروع كرده است. سرگرمي هاي او مطالعه مجله عروس مدرن و طراحي كردن حلقه نامزدي روياهايش در سايت است. او هربار كه يكي از دوستانش نامزد مي كند در دل حسودي مي كند، اما اولين كسي است كه براي تكان دادن دسته گل در جشن عروسي حاضر است. او از پانزده سالگي تصميم خود را گرفته كه چند بچه داشته باشد و اينكه در چه سني آنها را به دنيا بياورد، اما متاسفانه از آن سال به بعد ديگر ايده هايش را بازبيني نكرده است...

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.