کتاب رئیس جمهور گمشده (جلد سخت) اثر بیل کلینتون و جیمز پترسون

کتاب رئیس جمهور گم شده است هیجان‌انگیزترین و داغ‌ترین کتاب سال 2018، اثر نابغه‌‌ داستان سرایی، رئیس جمهور بیل کلینتون و نویسنده پرفروش‌ترین کتاب‌‌های جهان، جیمز پترسون است.
تحویل تخمینی:  تقریباً 4 الی 7 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
95% رضایت مشتری
  • 87٪
کارنامه معاملات کاربر

کتابسرای لاله زار

قم
  • 0 تعداد محصول
  • 72 تعداد فروش
  • 70 تعداد مشتری
نا موجود
موجود شد به من اطلاع بده

این کتاب، داستانی خواندنی، جاه طلبانه و دلهره‌آور دارد که شما را به حیرت وا می‌دارد.

ماجرایی فوق العاده! جهان در حیرت است! صفحات کتاب به فستیوال موسیقی دفکان یک منتهی می‌شود. این کتاب تاکنون توانسته است القاب پرفروش‌ترین کتاب داستانی سایت آمازون، پرفروش‌ترین کتاب در لیست مجله‌های نیویورک تایمز، یو اس ای تودی، وال استریت ژورنال، ایندیا را کمتر از 3ماه پس از انتشار از ان خود کند.

اسرار پنهانی کلینتون و نبوغ داستان‌سرایی پترسون به خوبی توانسته داستان سیاسی و دلهره‌آور را پدید آورد. لی چایلد رئیس جمهور گم شده است. دلیل گم شدن او بسیار بدتر از آنی است که تصور می‌کنید. جزئیات این داستان را تنها یک رئیس جمهور می‌داند و شرح آن تنها از عهده جیمز پترسون بر می‌آید. قساوت در این توطئه و صداقت در آزمایش این طرح‌هاست که قلب‌مان را می‌فشارد. رگباری از گلوله‌های وحشت، روز شغال برای قرن بیست و یکم.

کتاب رئیس جمهور گم شده است (The President is Missing) سرشار از انسان‌دوستی و صبر و شکیبایی است. تحولی که در این رمان وجود دارد غرورآمیز است. اگر می‌خواهید از اوقات فراغت خویش بهترین استفاده را کنید و از آن لذت ببرید هرچه سریعتر این کتاب را مطالعه کنید.

داستانی دلخراش... آقای پترسون جزییات ماجرا را تا آخرین لحظه حفظ می‌کند... و داستان را با نظم خاصی به پایان می‌رساند.

کتاب رئیس جمهور گم شده است بی‌تردید هزاران خواننده را به خود جذب خواهد کرد... داستانی شگفت انگیز است... رئیس جمهور دانکن برای دوره دوم.

به نظر می‌رسد این داستان نتیجه یک همکاری بزرگ و نیرومند است، گویا دارای قدرتی است که از صفا و خلوص نیت ریاست جمهوری سرچشمه گرفته.

کتاب رئیس جمهور گم شده است چون نیروی هوایی حرکتی سریع و عظیم دارد. کلینتون و پترسون مانند یک گروه موسیقی رویایی عمل می‌کنند. دو داستان سرای بزرگ، یکی از بیرون سخن می‌گوید و دیگری از درون، هر دو در اوج بازی. هر دو به طرز انکارناپذیری راه‌های پنهانی قدرت و سیاست را در کنار هم نهاده‌اند.

این کتاب گذشته از سرگرمی، آموزنده نیز است. همچنین صفحات کتاب رئیس جمهور گم شده است، لبریز از نکات مجازی کلاسیک از یک داستان هولناک است، اما نویسندگان آن از حقیقت نمی‌گریزند. جذابیت در این است که شاید کلینتون اسرار سال‌های ریاست جمهوری خویش را، اگر می‌توانست، چنین فاش می‌کرد.

بیل کلینتون (Bill Clinton) در سال 1992 به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده امریکا انتخاب شد. پس از ترک کاخ سفید مؤسسه کلینتون را تأسیس کرد. هدف این مؤسسه کمک به بهبود سلامتی جهانی، افزایش فرصت برای دختران و زنان، کاهش افزایش وزن در دوران کودکی و پیشگیری از بیماری‌ها بود. این سازمان فرصت‌های اقتصادی جهت رشد کودکان پدید آورد و تأثیرات تغییرات آب و هوا را مورد توجه قرار داد.

او نویسنده چندین اثر غیر داستانی است. از جمله کتاب «زندگی من» که یکی از کتاب‌های پرفروش بین‌المللی است. این اولین اثر داستانی بیل کلینتون می‌باشد.

جیمز پترسون (james patterson) به خاطر خدمات برجسته‌اش به جامعه ادبی امریکا، از مؤسسه نشنال بوک جایزه ادبی دریافت کرده و برای بیشترین تعداد کتاب رکورد جهانی گینس را به دست آورده است. تعداد کتاب‌های او در سطح جهانی به سیصد و هفتاد و پنج میلیون کپی می‌رسد. قهرمان خستگی‌ناپذیر کتاب و مطالعه.

در بخشی از کتاب رئیس جمهور گم شده است می‌خوانیم:

بعد از این سخنرانی رتبه‌بندی تأییدیه من که کمتر از سی درصد بود به بالای هشتاد درصد رسید. می‌دانستم این پیروزی‌ها چندان پایدار نمی‌ماند اما احساس می‌کردم که خود را از سیاه‌چال بیرون کشیده‌ام. عده‌ای از من انتقاد می‌کردند چون از این سخنرانی برای بالا بردن رتبه‌ام استفاده کرده‌ام. اما مردم آمریکا باید می‌دانستند که قصد دارم چه کارهایی برای‌شان انجام دهم و هنوز فرصت زیادی برای کارهایی از این قبیل در پیش است.

سخنگوی کاخ کمک خوبی بود. در عرض دو هفته کنگره با حداکثر آراء قبول شد. رأی‌گیری را با روش قدیمی نوشتن رأی روی کاغذ شروع کردیم که مشکل هک کردن کامپیوترها پیش نیاید. سناتورهای صادق و فعال در این رأی‌گیری شرکت داشتند.

بقیه برنامه هنوز متوقف شده است اما من بسیار امیدوارم که با مصالحه و انگیزه می‌توانیم کارهای بیشتری انجام دهیم. تاکنون اقداماتی در رابطه با قانون ممنوعیت حمل اسلحه صورت گرفته است، قوانینی هم در مورد بررسی سوءپیشینه افراد وضع شده است. سخنگوی دولت از دست من عصبانی است. چون نگفتم که او از معاون من خواسته تا دخترش را به دادگاه عالی معرفی کند که بتواند در آینده رئیس‌جمهور شود.

کارولین بروک به بیست مورد خیانت متهم شده است ...

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.