کتاب فقط این هفت کار را انجام بده و موفق شو اثر برایان تریسی

«فقط این هفت کار را انجام بده و موفق شو» از آثار ماندگار نویسنده‌ی بزرگ دنیای خودپروری و موفقیت، «برایان تریسی»، است.
تحویل تخمینی:  تقریباً 4 الی 7 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
95% رضایت مشتری
  • 87٪
کارنامه معاملات کاربر

کتابسرای لاله زار

قم
  • 0 تعداد محصول
  • 72 تعداد فروش
  • 70 تعداد مشتری
نا موجود
موجود شد به من اطلاع بده

 او در این کتاب، هفت رازی را که خودش طی تجربیات مختلف آموخته، با مخاطب در میان می‌گذارد. این هفت روش نه پیچیده و نه زمان‌گیر هستند، بلکه به آسانی می‌توانید آن‌ها را عملی کنید و نتایج آن را خیلی زودتر از چیزی که فکر می‌کنید در زندگی خود ببینید.

درباره کتاب فقط این هفت کار را انجام بده و موفق شو

چرا بعضی‌ها موفق‌تر از دیگران هستند؟ این سوالی است که در سال‌های جوانی برایان تریسی توانست زندگی او را متحول کند. جواب خیلی ساده بود. موفقیت شما بستگی دارد به کاری که انجام می‌دهید، نتیجه‌ای که می‌گیرید و این که با چه کارآمدی و سرعتی آن نتایج را محقق می‌کنید. این موفقیت به چیزی بستگی ندارد که به زبان می‌آورید یا در آرزوی‌اش هستید، یا چیزی که به آن امیدوارید و قصد انجام‌اش را در آینده دارید.

موفقیت فقط براساس کاری است که همین حالا و همین لحظه انجام می‌دهید. در ساده‌ترین حالت، توانایی شما برای شروع و ادامه دادن تا وقتی مارهایی را انجام دهید و به سرانجام برسانید، از مهم‌ترین نکات برای خودتان و شرکت‌تان است. و این همان کلید اصلی پیروزی، شادی، شهرت و اعتبار در زندگی است. در این کتاب برایان تریسی یک روش کاربردی، ساده و اثبات‌شده را طی هفت بخش برای‌تان توضیح می‌دهد. این روش‌ها دستاوردهای خیلی بیشتری در چند ماه و چند سال آینده در مقایسه با دستاوردهای خیلی از مردم دنیا در کل زندگی‌شان، برای‌تان به وجود می‌آورد.

مروری بر فصل‌های کتاب فقط این هفت کار را انجام بده و موفق شو

فصل اول، بزرگ‌ترین مانع پیشرفت: مهم است بدانید که 95 درصد از کارهایی که انجام می‌دهید یا موفق به انجام‌شان نمی‌شوید، براساس عادت‌های شماست. کارهای شما به وسیله‌ی هدف‌ها یا باور شما و عادت‌های شخصیتی‌تان مشخص می‌شود. ساختن عادت‌های جدید و بهتر، به چالش کشیدن باورها، تعیین هدف‌های بزرگ، و الگوی به وجود آوردن عادت جدید، از مباحث این فصل هستند.

فصل دوم، مسئولیت زندگی‌تان را به عهده بگیرید: باید مسئولیت کامل کسی که امروز هستید و هرکاری که تا امروز انجام داده‌اید یا در آینده انجام خواهید داد را بپذیرید. فرار از وابستگی، زمان از دست رفته، منفی‌بافی، سرزنش دیگران، راه‌اندازی مکانیسم موفقیت، و کنترل هیجانی، از مباحث این فصل هستند.

فصل سوم، جرات جلو رفتن داشته باشید: بزرگ‌ترین مانع اقدام فوری، ترس است: ترس از شکست، خجالت، انتقاد یا تمسخر. برای رسیدن به تمام چیزهایی که برای شما ممکن است، باید آگاهانه و عامدانه ترس‌هایی را که عقب نگه‌تان می‌دارند، کنترل کنید. افزایش اعتماد به نفس برای از بین بردن ترس، روبه‌رو شدن با ترس، انجام کارهایی که از آن‌ها می‌ترسید، و باور کردن شکست به عنوان بازخورد اقدامات، از مباحث این فصل هستند.

فصل چهارم، تصمیم بگیرید دقیقا چه می‌خواهید: جهان بیرون‌تان تصویری آینه‌ای از دنیای درونی‌تان است. اگر می‌خواهید چیزی را در دنیای بیرون عوض کنید، باید روی عاملی در این دنیا کار کنید که می‌توانید کنترل‌اش کنید و آن چیزی نیست جز افکارتان. نیاز به یک هدف بزرگ، اهداف روشن و مشخص، عوض کردن زندگی، برنامه‌ریزی استراتژیک شخصی، تعیین اهداف، و خلق معجزه‌ی مختص خودتان، از مباحث این فصل هستند.

فصل پنجم، بر تعلل غلبه کنید: مثل همه‌ی عادت‌های دیگر، تعلل و به تعویق انداختن هم رفتاری است که یاد می‌گیرید ربطی به ذات‌تان ندارد. این خصوصیت از دوران اولیه‌ی کودکی شروع می‌شود و طی سال‌ها همراه‌تان رشد می‌‌کند. عادت تعلل و به تعویق انداختن بین بزرگسالان شاید دلیل شماره‌ی 1 افت و شکست در هر زمینه‌ای باشد. عوامل عقب نگه‌دارنده‌ی شما، عمل‌گرایی، و حس برنده بودن، از مباحث این فصل هستند.

فصل ششم، یادگیرنده‌ی مادام‌العمر باشید: پیش از این هم گفته شد که مانع اصلی موفقیت، شک و ترس از هر نوع است. در این حالت، شما تا حد زیادی به توانایی‌تان برای موفقیت و انجام کارها به بهترین نحو ممکن و بهتر از دیگران، شک می‌کنید. خودِ شک، یکی از مخرب‌ترین احساسات منفی استو این حس می‌تواند باعث شود شما حتی قبل از شروع، دست از کار بکشید و جا بزنید. بهترین پادزهر شک و ترس، ثروتمندان خودساخته، آداب روزانه، بهبود مهارت‌ها به صورت مداوم، و شرکت در دوره‌های آموزشی تکمیلی، از مباحث این فصل هستند.

فصل هفتم، هیچ وقت تسلیم نشوید: پشتکار و اراده همیشه مهم‌ترین ویژگی‌ها برای موفقیت بوده‌اند. با وجود همه‌ی سختی‌ها، تقریبا هر کسی می‌تواند شروع کند. ولی مقاومت در پستی‌ها و بلندی‌ها و بارها خود را بالا کشیدن و شکست خوردن به مقاومت زیادی نیاز دارد. پشتکار و انضباط فردی، توسعه دادن پشتکار، و مسئولیت‌پذیری، از مباحث این فصل هستند.

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.