کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می کنید اثر میچ آلبوم

این کتاب در واقع ادامه‌ای کتاب تحسین شدۀ پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنید، است. این رمان هر تصورى که درباره‌ى زندگى پس از مرگ داشتید و معناى زندگى در این دنیا را تغییر مى‌دهد.
تحویل تخمینی:  تقریباً 4 الی 7 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
95% رضایت مشتری
  • 87٪
کارنامه معاملات کاربر

کتابسرای لاله زار

قم
  • 0 تعداد محصول
  • 72 تعداد فروش
  • 70 تعداد مشتری
نا موجود
موجود شد به من اطلاع بده

کتاب حاضر داستان‌های ادی، مرد اصلی کتاب و آنی، دختر جوانی که ادی زندگی‌اش را از دست داد تا زندگی او را نجات دهد، دنبال می‌کند. ادی 83 ساله مرد موقری است که برای نجات جان آنی لحظه‌ای تردید نمی‌کند.

در نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید (The next person you meet in heaven)، آنی به زندگی‌اش ادامه می‌دهد و وقتی به نوبه خود به بهشت می‌رود، با مردی که زندگی‌اش را نجات داد روبه‌رو می‌شود. اینجاست که خواننده متوجه می‌شود آنی نیز در همان رویداد چیزهایی را از دست داده بود که بر زندگی‌اش اثر گذاشته است.

میچ آلبوم (Mitch Albom) با صدور اعلامیه‌ای گفته است، خوانندگان اغلب از او می‌پرسند چه بر سر ادی و آنی می‌آید؟ و به همین دلیل وی تصمیم گرفت تا کتاب «نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنی» را بنویسد.

میچ آلبوم دربارۀ کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید می‌گوید:

«این داستان، مانند کتاب پنج نفرى که در بهشت ملاقات مى‌کنید، الهام‌ گرفته از دایى عزیزم، اِدى بیچمن، کهنه‌ سربازِ جنگ جهانى دوم است که فکر مى‌کرد «هیچ‌کس نیست و هیچ کارى انجام نداده است.».

وقتى کودک بودم، اِدى درباره‌ى شبى برایم تعریف کرد که در بیمارستان، تقریبا مُرد و روح از بدنش جدا شد و عزیزانى را به چشم دید که از دست داده بود و حالا روى لبه‌ى تخت منتظرش بودند.

از آن زمان، من بهشت را مکانى مى‌دیدم که با آن‌هایى که در زمین لمسشان کرده‌ایم، روبه‌رو مى‌شویم و براى بار دیگر آن‌ها را مى‌بینیم. اما متوجه شدم، این، فقط دیدگاه من است. تعداد زیادى از افراد و تعاریف مذهبى بسیارى وجود دارند که باید به آن‌ها احترام گذاشت.

بنابراین، این رمان و گونه‌اى که زندگى پس از مرگ در آن توصیف مى‌شود، یک آرزو است، نه یک عقیده؛ کششى است براى آنکه احساس کنیم عزیزانى مانند اِدى، آن آرامشى را که در این دنیا از آن‌ها گریزان بود، در بهشت پیدا خواهند کرد و درک کنیم چقدر همه ما در هر روز از این زندگى ارزشمند، بر دیگران تأثیر مى‌گذاریم.»

میچ آلبوم نویسنده کتاب پرفروش و تحسین شده «سه‌شنبه‌ها با موری»، کتاب «برای یک روز بیشتر» را سال 2006 منتشر کرد که پرفروش شد و با کتاب بعدی‌اش «پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنی» نیز 95 هفته در فهرست کتاب‌های پرفروش آمریکا جای داشت. «نگهدارنده زمان» نیز کتاب بعدی وی بود.

کتاب پرفروش «سه شنبه‌ها با موری» کتابی غیرداستانی است که سال 1997 منتشر شد. این کتاب درباره رابطه میچ آلبوم با استاد دانشگاهی است که روزهای آخر زندگی‌اش را می‌گذراند.

این نویسنده آمریکایی بیش از 40 میلیون نسخه کتاب فروخته و کتاب‌هایش به 42 زبان در 50 کشور ترجمه و منتشر شده است.

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.