تب سنج دهانی دقیق نکس تمپ مخصوص کنترل کروناویروس

(ساخت آمریکا) NexTemp
تحویل تخمینی:  تقریباً 4 الی 7 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
96% رضایت مشتری
  • 90٪
کارنامه معاملات کاربر

پدیده

تبریز
  • 1 تعداد محصول
  • 230 تعداد فروش
  • 222 تعداد مشتری
نا موجود
موجود شد به من اطلاع بده

تب سنج بالینی NexTemp® بصورت جداگانه و تکی بسته بندی  شده و برای استفاده جداگانه برای هر بیمار در نظر گرفته شده است. این دستگاه برای کنترل های با دقت بالا و جلوگیری از قرار گرفتن در معرض عفونت هایی از قبیل C. difficile ، MRSA ، Norovirus,CoronaVirus و Rotavirus طراحی شده است. دماسنج های NexTemp® با تهیه وسیله ای تمیز و استریل که با یک بیمار مجزا استفاده می شود و سپس دور انداخته می شوند ، این خطر را دور می زنند. برخلاف Tempa · DOT ™ ، دماسنج NexTemp® قابل استفاده مجدد است و پس از استفاده به صورت خودکار تنظیم مجدد می شود.

کیفیت و دقت محصول:

دقت NexTemp®  بهتر از سایر دماسنجهایی است که معمولاً در یک مرکز بهداشت و یا درمانی استفاده می شوند. هر یک از نقاط دارای یک نقطه درجه حرارت فرموله شده خاص خود هستند که در دمای خاصی رنگ از سبز به سیاه تغییر می کند. تعداد نقاط تغییر رنگ داده از سبز به سیاه بستگی به دمای بیمار دارد. آخرین نقطه سیاه ، خواندن دمای دقیق را ارائه می دهد.

مهم است که به یاد داشته باشید که میزان خواندن دمای زیر بغل به طور معمول پایین تر از میزان خواندن دمای دهان است. این تفاوت طبیعی است و انتظار می رود.

سایر:

این تب سنجها اورجینال و ساخت آمریکاست
میزان تب  و حرارت بدن را بشکل خیلی دقیق نشان میدهد ( برخلاف تب سنجهای دیجیتالی که برروی پیشانی گرفته میشود و معمولا با 1 الی 3 درجه خطا حرارت بدن را نشان میدهد)
استفاده بلند مدت برای دفعات بسیار - با توجه به شرایط خاص موجود و مسری بودن کرونا - این یک تب سنج اختصاصی است برای یک نفرکه قابل حمل هم میباشد- در جیب یا کیف پول میتوان قرارداد با کاور مربوطه ( برای کنترل مستمر در شرایط کرونایی که هر 8 ساعت باید تب کنترل بشه)
با 1 دقیقه زیر زبان و 3 دقیقه زیر بغل به شما حرارت دقیق بدن ا نشون میدهد
در هر جایی قرار میگرد
خطرات شکست تب سنج جیوه ای و ورود جیوه به دهان بیمار را ندارد.
مجددا بر دقت این وسیله تاکید میگردد.
در بیماریهای اپیدمی قبلی و برای مباره با ویروسهای قوی قبلی مورد استفاده وسیع در اروپا و آمریکا قرار گرفته است.
وسیله دقیق د رمواقع خطر یکی از مهمترین اهرمهای مبارزه است.

4
از مجموع 4 رای
  • 75٪
  • 25٪

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.