کتاب محدودیت صفر اثر جو ویتالی
شیوه مخفی و مرموز بومیان هاوایی برای جذب ثروت / سلامتی / آرامش و بسیار چیزهای دیگر ... نویسنده : جو ویتالی / ایهالیا کالا هولن مترجم : معصومه نصیری موضوع : روانشناسی تعداد صفحات : 224 صفحه

از این کتاب ده نسخه بخرید، یکی برای خودتان و نه تا برای دیگران
چه رازی پشت پرده این کتاب اسرار آمیز پنهان شده است؟ آیا واقعا احتمال مدفون بودن اسراری مرموز در زیر لایه های نازک ذهن وجود دارد؟ بر اساس شواهد تاریخی، ذهن همیشه پوشیده از خاظرات نبوده است! حتی این احتمال وجود دارد که با ذهن بتوان به تسخیر تاریک ترین بخش های وجود رفت.
در خیلی از فرهنگ ها این باور غلط برای کودکان باقی مانده که تاریکی ترسناک است اما در فرهنگ و اعتقادات باستانی هاواییان . جهان در چندین شب متوالی خلق شد. به همین دلیل آن ها به شب و ستارگان احترام می گذارند. به اعتقاد آن ها. هستی از تاریکی گرفته شده و به روشنایی رسیده است.
این کتاب داستان شفا بخشی بیماران رو به مرگ، مجرمان روانی بستری شده، تبهکاران مخوف، زندگی رو به فروپاشی، دستیابی به شغل ایده آل، عبور از تاریکی و ترس و رسیدن به روشنایی و رویاها را به تصویر میکشد.
شما کاملا مسئول همه چیز هستید. تمامش در درون شماست. همه اش، تمام آن! استثنایی هم وجود ندارد. اگر آن را پاکسازی نکنید خودش پاک نمیشود.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید


  • با ما در ارتباط باشید .
  • ایمیل : info@befroush.net

  • تلفن تماس :

اگر می خواهید آخرین اخبار و محصولات را در ایمیل خود دریافت کنید، پس ایمیل خود را وارد نمایید