• ارسال رایگان
دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان حضوری
با این دستگاه شماره تماس مشتریان خود را به آسانی دریافت کنید و برای آنها اطلاعات تماس خود را اس ام اس کنید (به صورت اتوماتیک)

نیک پوز دستگاهی باهوش، دقیق و خستگی ناپذیر است،

این دستگاه مهمترین تاکتیک بازاریابی که همان تعامل و همراهی مشتریان است را بدرستی پوشش دهد، نیک اس ام اس به عنوان اولین خالق دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان حضوری و هدایت مشتریان با اسناد رسمی و معتبر، با جرأت این اطمینان را به شما می دهد که این محصول با ظاهری متناسب و هماهنگ با تجهیزات فروشگاهی و سخت افزاری قدرتمند با چشم اندازی حداقل 5 ساله برای توسعه نرم افزاری و ایجاد امکانات جدید برای آن طراحی شده است، ما 12 سال تجربه مستقیم خود را در این صنعت رو با جدی گرفتن بازخورد مشتریان تلفیق کرده ایم و سپس دست به تولید این محصول زده ایم، باعث افتخار است که این دستگاه توانسته تا امروز 80 هزار خریدار خودش را چه در بازار اصلی ایران و بلکه با صادرات به 23 کشور جهان ( امارات، ترکیه، سوئد، اتریش، آلمان، امریکا، انگلیس، کانادا، عراق، عمان، قطر و …. ) راضی نگه دارد و در مسیر رشد و بازاریابی به آنان یاری برساند.

دلایل استفاده

مشتریان قدیمی و دائمی شما هم از موجود شدن اجناس جدید و بروز بی خبر می مانند!

مشتریان علاقمند به خرید اقتصادی به موقع از تخفیفات فصلی شما آگاه می شوند؟

مشتریان اکثرا کارت ویزیت را گم می کنند و درست در زمان احتیاج راهی برای ایجاد ارتباط ندارند!

غالب مشتریان براحتی شما با شبکه های اجتماعی کار نمی کنند، در نتیجه نمی توانند آدرس اینستاگرام شما را جستجو و فالوو کنند!

قبول دارید به دلیل جابجای�� محل کسب و کار، اطلاع رسانی به مشتریان بدون داشتن شماره تماس آنان غیر ممکن خواهد بود؟

طبق پویش جهانی 90٪ مراجعه کنندگان حضوری به فروشگاه ها فقط به دلیل نداشتن آگاهی از جزئیات محصول و یا نحوه خدمات پس از فروش خرید نمی کنند و یا به عبارتی فقط بازدید کننده هستند، جالب از بدانید تنها با داشتن اطلاعات تماس و اطلاع رسانی منظم و مداوم می توانید 68٪ آنها را جهت خرید به کسب و کار خود برگردانید. هزینه تبلیغات ورود هر بازدید کننده به محل کسب و کار شما چقدر است و اگر خریدی نکند چه فرصتی را از دست داده اید ؟

همیشه گرفتن غرفه و شرکت در نمایشگاه ها ما را مجبور به صرف هزینه های بسیاری برای طراحی و چاپ کاتالوگ می کند، که بعد از اتمام نمایشگاه مقدار زیادی از آن کاتالوگ ها با صرف هزینه گزاف به انباری کسب و کارها منتقل می شود تا بعد از مدتی بلااستفاده و دور انداخته شوند.

 

 

نحوه عملکرد
به زبان ساده این دستگاه بر روی میز فروش و یا مکان مورد انتظار شما قرار می گیرد و فقط با اتصال به برق، مشتریان حضوری آن کسب و کار را کنجکاو به ثبت شماره موبایل خودشان بر روی آن می کند، دستگاه به گونه ای طراحی شده است تا بدون نیاز به نرم افزار جانبی و یا حتی اتصال به کامپیوتر، شماره موبایل ثبت شده را ظرف یک ثانیه دریافت و تحویل وب سایت مدیریتی آن دهد، نقطه عطف این محصول در هماهنگی آنلاین دستگاه با وب سایت مدیریتی آن است که با هماهنگی 32 امکان تمام خودکار و فوق پیشرفته آن این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد تا بسته به شرایط آن روز از دستگاه استفاده کنید و به صلاحدید خودتان دستگاه را به هر یک از امکانات طراحی شده متصل نمایید و نتایج متفاوتی برای واکنش سیستم به شماره موبایل ثبت شده خلق نمایید. همچنین پیش بینی آپدیت و بروزرسانی خودکار و آنلاین دستگاه از راه دور این فرصت را مهیا می سازد تا بدون مراجعه به شرکت سازنده از امکانات جدید در آینده بهرمند بشوید. این نکته هائز اهمیت است که به ازای خرید و فعالسازی این دستگاه هر خریدار یک نام کاربری و کلمه عبور جهت دسترسی به محیط شخصی خودشان در وب سایت مدیریتی دریافت می نمایند و همچنین می توانند چند دستگاه خریداری شده را به یک نام کاربری و کلمه عبور جهت راحتی در مدیریت تمام آنها متصل نمایند.

حداقل نتایج استفاده

ذخیره آنی شماره موبایل مشتریان حضوری

هدایت بدون معطلی مشتریان به اینستاگرام و تلگرام

ارسال کارت ویزیت الکترونیکی و ذخیره آن در گوشی مخاطب

آگاه سازی مشتریان از رسیدن محصولات جدید و بروز

آگاه سازی مشتریان از سررسید تخفیفات فصلی جهت خرید

ارسال پیامک دوره ای جهت حفظ اعتبار برند یا نام در ذهن مشتری

هدایت بازدیدکنندگان غرفه نمایشگاهی به بازدید کاتالوگ الکترونیکی 

 

مزیت های رقابتی

همیشه مخترع یک گام جلوتر از کپی کننده هستش

 

نقاط قوت

آپدیت آنلاین و از راه دور دستگاه برای بهرمندی از امکانات جدید

بروز رسانی و عیب یابی خودکار و آنلاین دستگاه از راه دور 

قابلیت تفکیک هر دستگاه بسته به محل استفاده برای شرکت های دارای شعب

بی نیاز به استفاده از نرم افزار جانبی برای فعال سازی

بی نیاز به استفاده از کامپیوتر در محل استفاده

فعالسازی تنها با اتصال به برق و اینترنت

تامین اینترنت توسط سیم کارت جهت استفاده در محیط های باز

تامین اینترنت و اتصال به تمامی شبکه های وای فای 

تامین برق توسط پاور بانک برای محیط های نمایشگاهی

قابل استفاده در تمام کشورها با هماهنگی با نیک اس ام اس

1 سال گارانتی بدون قید و شرط در صورت عدم شکستگی

5 سال وارانتی و تامین قطعات در صورت نیاز به تعمیر

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید


  • با ما در ارتباط باشید .
  • ایمیل : info@befroush.net

  • تلفن تماس :

اگر می خواهید آخرین اخبار و محصولات را در ایمیل خود دریافت کنید، پس ایمیل خود را وارد نمایید