کتاب تنبلی بسه اثر گری جان بیشاپ

نویسنده : گری جان بیشاب مترجم : زهرا آلوشی موضوع : روانشناسی
تحویل تخمینی:  تقریباً 4 الی 7 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
95% رضایت مشتری
  • 87٪
کارنامه معاملات کاربر

کتابسرای لاله زار

قم
  • 0 تعداد محصول
  • 72 تعداد فروش
  • 70 تعداد مشتری
نا موجود
موجود شد به من اطلاع بده

بیشاپ از طریق هفت مرحله همچون: «من برای پیروزی برنامه ریزی شدم» و یا «من از عدم قطعیت استقبال می کنم» و یا «هیچ انتظاری ندارم اما همه چیز را می پذیرم» به میلیون ها نفر کمک کرده است تا از همه محدودیت هایی که شخصا برای خودشان ایجاد کردند، رها شوند، اما بیشاپ می داند که فقط با خواندن یک کتاب نمی توان باانگیزه شد و سپس اقدامات لازم را بعمل آورد. در اینجاست که از توصیه «تنبلی بسه!» استفاده می کند. همه شما یک لگد نیاز دارید تا دست به اقدام بزنید و هر آنچه نیاز دارید را در زندگی بسازید. تمریناتی که در سه گروه طبقه بندی شده اند: برای خود، دیگران و اهداف که به شما کمک می کنند، چالش ها را شناسایی کرده و سپس راهکارهای مناسب برای همه آنها بیابید، چون باعث خستگی و حتی فلج شدن ما می گردند.
این کتاب پر از مطالب جدید است؛ از جمله تلاش های فردی و تمریناتی که برایتان مهم هستند تا بتوانند درس هایی برای فنا ندادن خودتان کسب کنید و ابزارهایی برای ایجاد تعهدات به زندگی در اختیار داشته باشید.
این یک کارگاه آموزشی انفرادی برای مغز شماست؛ یک منبع عالی برای کمک کردن به بهبود زندگی و آنچه برایتان مهم است؛ بدین ترتیب می تواند بزرگترین تفاوت را در زندگی خود ایجاد کرده و خود را به شیوه متفاوت تقویت کنید و تغییراتی در وضعیت فعلی زندگی خود ایجاد کنید.

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.