کتاب قدرت (راندا برن)

9 سپتامبر سال 2004 را هرگز فراموش نخواهم کرد، وقتى بیدار شدم به نظر مى آمد روزى مانند همه ى روزهاى دیگر باشد، اما آن روز تبدیل به بزرگ ترین روز زندگى من شد.
تحویل تخمینی:  تقریباً 4 الی 7 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
95% رضایت مشتری
  • 87٪
کارنامه معاملات کاربر

کتابسرای لاله زار

قم
  • 0 تعداد محصول
  • 72 تعداد فروش
  • 70 تعداد مشتری
نا موجود
موجود شد به من اطلاع بده

مانند بيش تر مردم در تمام مدت زندگى ام كار و تلاش كرده بودم و به بهترين شكلى كه امكانش وجود داشت با دشوارى ها و موانع زندگى رو ب هرو شده بودم،اما سال 2004 ، سال    به شدت سختى براى من بود و در تاريخ 9 سپتامبر زندگى مرا به زانو درآورد. به نظر مى رسيد روابط زناشويى، سلامتى، حرفه و وضعيت مالى ام با مشكلات جبران ناپذيرى مواجه شده است. راهى براى خروج از انبوه مشكلاتى كه احاطه ام كرده بودند سراغ نداشتم، سپس آن اتفاق افتاد.

دخترم كتابى را كه يكصد سال قبل نوشته شده بود به دستم داد (علم ثروتمند شدن، اثر واليس واتلز). نود دقيقه طول كشيد تا كتاب را خواندم. تمام زندگى ام متحول شد. فهميدم كه اتفاقات زندگى ام چگونه رخ داده اند و بلافاصله فهميدم چه بايد بكنم تا اوضاع را به طور دقيق آن گونه كه مى خواهم درآورم. من به رازى پى برده بودم. رازى كه طى قرون متمادى وجود داشت، اما فقط معدودى به آن پى برده بودند.

از آن لحظه به بعد دنيايى كه مى ديدم ديگر دنياى سابق نبود. آنچه درباره ى ى شيوه ى زندگى مى پنداشتم نقطه ى مقابل آن چيزى بود كه حقيقت داشت. من ده ها سال با اين باور زندگى كرده بودم كه حوادث زندگى، به خودى خود براى ما اتفاق مى افتد، اما حالا به حقيقتى شگفت انگيز پى برده بودم.

به اين نتيجه رسيدم كه اكثريت مردم اين راز را نمى شناسند و از اين رو، بر آن شدم تا اين راز را با مردم در ميان بگذارم. با وجود مشكلات عديده، فيلم را ساختم كه در سال 2006 اكران شد. مدتى پس از آن، در همان سال « راز » را به رشته ى تحرير درآوردم. نوشتن اين كتاب به من اين امكان را « راز » كتاب داد تا مطالب بيش ترى را با مردم در ميان بگذارم.

وقتى كتاب راز چاپ شد به سرعت برق و باد به اقصى نقاط جهان رسيد.امروزه، ده ها ميليون نفر در همه ى كشورهاى دنيا توانسته اند با علم و اطلاعى كه به دست آورده اند زندگى خود را متحول كنند.
وقتى مردم آموختند كه زندگى خود را با خواندن كتاب راز متحول كنند هزاران حكايت شگفت انگيز را با من در ميان گذاشتند. فهميدم كه چرا مردم اين همه مشكل را در زندگى خود تجربه مى كنند.

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.