دستگاه تصفیه آب الترا تک ULTRA TEC

دستگاه تصفیه آب الترا تک ULTRA TEC محصولی است که سابقه ی زیادی در بازار تصفیه آب نداشته و عمر حرفه ای کمی دارد.
تحویل تخمینی:  تقریباً 4 الی 7 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
0% رضایت مشتری
کارنامه معاملات کاربر

شرکت بازرگانی زلال آب

شیراز
  • 0 تعداد محصول
  • 0 تعداد فروش
  • 0 تعداد مشتری
نا موجود
موجود شد به من اطلاع بده

 

دستگاه تصفیه آب الترا تک ULTRA TEC محصولی است که سابقه ی زیادی در بازار تصفیه آب نداشته و عمر حرفه ای کمی دارد. این دستگاه مونتاژ ایران است و از قطعات مشترک استفاده می نماید. اما با تمام این تفاسیر دستگاه تصفیه آب الترا تک ULTRA TEC کیفیت مناسبی دارد و با توجه به سابقه ی کوتاه ما در ارائه این محصول مشکل خاصی گزارش نشده است.

این دستگاه از لحاظ قیمت در رده میانه ی دستگاه های تصفیه آب قرار دارد و با توجه به هزینه که بابت دستگاه تصفیه آب الترا تک ULTRA TEC پرداخت می نمایید، عملکرد قابل قبولی را ارائه می دهد.

اسمز معکوس فناوری است که در این دستگاه مورد استفاده قرار گرفته است و طی شش مرحله فرایند کامل تصفیه آب را انجام می دهد و آب تصفیه شده را در دسترس قرار می دهد. دستگاه تصفیه آب الترا تک ULTRA TEC پس از گذراندن دوره های تست بهداشتی و ایمنی آب موفق به کسب گواهینامه های FDA، NSF، CE، WATER QUALITY شده است.

 

ویژگی

برخلاف گمان ما این دستگاه تا به حال کیفیت خوبی از خود به جای گذاشته با اینکه تمام قطعات آن از نوع درجه یک نبوده است.

یکی از معایب دستگاه پمپ نه چندان قوی آن بوده اما به خوبی توانسته از وظایف محوله سربلند بیرون آید و عملکرد مناسبی داشته است. پمپ به کار رفته در این دستگاه از نوع پمپ HEADON است که قدرت متوسط 125PSI را فراهم نموده و نرخ تولید 1.2 لیتر آب در هر دقیقه را ثبت کرده است.

همچنین ترانس دستگاه به خوبی از عهده وظایف خود برآمده است.

12 ماه گارانتی قطعات برقی خود تضمینی برای صحت عملکرد دستگاه حاضر بوده و خریداران با اطمینان خاطر قادر به خرید آن خواهند بود.

با  این حال دستگاه تصفیه آب الترا تک ULTRA TEC از فیلتر ممبران Ultra tec  بهره می برد که سختی آب را تا حد بالایی کاهش داده و آب را جهت نوشیدن مهیا می سازد. البته ممبران ultra tec، به علت داشتن 11 لایه، قدرت و طول عمر کمتری نسبت به فیلتر های ممبران 13 لایه بازار دارد.

همچنین نوع فیلتر های پست کربن و مینرال به کار رفته در دستگاه، ultra tec بوده که عملکرد متوسطی دارند.

گیج فشار بزرگی که به روی پایه دستگاه نصب شده می تواند عملکرد دستگاه را به خوبی نمایش دهد و از مزایای این دستگاه رده میانه بازار است.

 

مزایا

قیمت مناسب

عملکرد خوب قطعات

 

 

معایب

فیلتر ممبران 11 لایه

پمپ نه چندان قوی

فیلترهای متوسط

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.