کتاب بازتاب ذهن
کتاب بازتاب ذهن نوشته‌ی ویلیام واکراتکینسون به بررسی مواردی اعم از تربیت عادت ذهنی، پرورش سلول‌های جدید مغز، ساختمان ذهن و جایگزین کردن افکار منفی می‌پردازد. قطع: رقعی و نوع جلد: شومیز

ویلیام واکراتکینسون (William Walker Atkinson) به ما می‌گوید که در کائنات قانونی حاکم است، قانونی یگانه و بسیار عظیم. جلوه‌های این قانون به شکل‌های مختلف وجود دارد ولی در نهایت تمامی این اشکال از یک قانون واحد پیروی می‌کنند. با جلوه‌هایی از این قانون آشنایی داریم ولی به‌طور قطع در مورد سایر قسمت‌های آن چیز زیادی نمی‌دانیم. با تحقیقات مستمر، روزبه‌روز وجوه بیشتری از این قانون ناشناخته آشکار خواهد شد.

در مورد قانون گرانش به‌طور علمی صحبت می‌کنیم ولی از علائم و نشانه‌های یک قانون‌ شگفت‌انگیز به‌نام قانون جذب در دنیای فکر چشم‌پوشی می‌کنیم. با نشانه‌های قانونی که اتم‌های یک ماده را در کنار یکدیگر نگه‌داشته، تمامی اجسام را به سمت خود کشانده و سیارات را در مدار خود حفظ می‌کند آشنایی داریم، اما چشمان‌مان را به یک قانون مهم می‌بندیم، این همان قانونی است که خواسته‌ها و ترس‌ها را به سمت ما هدایت کرده و موجب سازندگی و یا نابودی زندگی ما می‌گردد.

مترجم:حسین معاصر

تعداد جلد: 1

تعداد صفحه:116 صفحه

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید


  • با ما در ارتباط باشید .
  • ایمیل : info@befroush.net

  • تلفن تماس :

اگر می خواهید آخرین اخبار و محصولات را در ایمیل خود دریافت کنید، پس ایمیل خود را وارد نمایید