شیر روشویی دکل KWC مدل کم مصرف

با کیفیت
تحویل تخمینی:  تقریباً 4 الی 7 روز کاری ?
  • گارانتی 60 ماهه شرکت KWC
  • نو (آکبند)
95% رضایت مشتری
  • 78٪
  • 11٪
کارنامه معاملات کاربر

ماکسیم کالا

تبریز
  • 368 تعداد محصول
  • 716 تعداد فروش
  • 687 تعداد مشتری
نا موجود
موجود شد به من اطلاع بده

محاسبه میزان مصرف آب از طریق شاخص سرانه مصرف آب برای یک نفر به دست می‌آید که عبارت است از میزان آب در اختیار ، تقسیم بر جمعیت. به دلیل رشد جمعیت این شاخص همه ساله کاهش پیدا می‌کند در حالی‌که با بالا رفتن سطح بهداشت و صنعت نیاز به آب روزبه روز افزوده می‌شود. باتوجه به این موضوع اگر پدیده‌های خشکسالی و آلودگی آب ها را نیز به این معادله اضافه کنید متوجه خواهید شد که رسیدن به بحران کمبود آب دور نیست. کشور ایران نیز در منطقه‌ای خشک و نیمه خشک واقع شده که شاخص سرانه در 30 سال پیش به ازای هر نفر، 7هزار متر مکعب در سال بوده. این رقم در سال 80 به 2 هزار و 50 متر مکعب تنزل کرده و در سال 85 به رقم 1700 متر مکعب در سال رسیده است . امسال هم با توجه به کمبود بارندگی، مطمئنا شاخص سرانه کمتر از این رقم فوق خواهد بود.

حالا سوالی که پیش می‌آید این است که برای مقابله با این معضل چه باید کرد؟ تغییر الگوی مصرف شاید تنها راه‌حل باشد. یکی از بهترین راه‌حل‌های تغییر الگوی مصرف استفاده از وسایل کاهنده مصرف، مانند شیرهای آب اهرمی، شیرهای فشاری، شیر الکترونیک هوشمند، استفاده از سر شیرهای کاهنده، سر دوش Fit Air و فلاش تانک‌های کم‌مصرف خواهد بود . برخی از وسایل کاهنده به ظاهر گران هستند، در حالیکه اگر آب با قیمت واقعی آن محاسبه شود، استفاده از اینگونه وسایل بسیار مقرون به‌صرفه خواهد بود .به طور مثال در کشور آلمان قیمت یک متر مکعب آب 2.16 دلار است. در حالیکه در ایران علی‌رغم گران بودن استحال آب، هر متر مکعب آب 6 سنت است. این مبلغ اندک موجب می‌شود تا در ایران انگیزه استفاده از وسایل کاهنده در مصرف‌کننده کاسته ‌شود .درحالیکه هزینه دوش کم‌مصرف Fit Air  که با مخلوط کردن هوا با آب (بدون لطمه زدن به کیفیت آب مصرفی) بیش از 50% در مصرف صرفه‌جویی می‌کند در محیط‌های پرمصرفی مانند هتل‌ها زمانی کمتر از 6 ماه با کاهش مبلغ قبض آب جبران می‌شود. حالا تصور کنید در مصرف خانگی چقدر می‌تواند به مصرف‌کننده در کاهش هزینه‌های بلندمدتش کمک کند.

به نظر می‌رسد جهت فرهنگسازی، دولت باید پیش قدم شود و با در اختیار گذاشتن تسهیلات، مردم را به استفاده و انتخاب وسایل کم‌مصرف عادت دهد. این تسهیلات در رابطه با مصرف برق با ارائه لامپ‌های کم‌مصرف به مصرف‌کننده ، نتیجه مطلوبی داشت که می‌شود در زمینه مصرف آب و استفاده از شیرآلات کم‌مصرف به این هدف دست پیدا کرد.

شیر کم مصرف فشاری دکل کی‌دبلیوسی KWC در حال حاضر در ایران موجود بوده و به فروش می‌رسد و می‌تواند گزینه مناسبی باشد برای کسانی که می‌خواهند جزو اولین مصرف‌کننده‌های درست آب در خانه، محیط کار و... باشند.

جالب است بدانید کمپانی KWC در ابتدا یعنی حدود 140 سال پیش در سوئیس تولیدکننده جعبه‌های موسیقی بود. اما بعد از مرگ موسس این کارخانه کوچک دیگر تولید جعبه‌های موسیقی متوقف و به جای آن شیرآلات تولید شد. حالا بعد از گذشت سال‌ها، خط تولید KWC در کشورهای آمریکا، آلمان و ایتالیا نیز وجود دارد و از سال 2013 توسط فرانکه کمپانی معروف سوئیسی خریداری شد و از این سال تا به امروز KWC  زیر مجموعه برند معروف Feranke قرار گرفته. سال 63 نیز شرکت شیرهای ساختمانی و صنعتی ایران، کارخانه‌ای را تحت لیسانس شرکت KWC سوئیسی در شهر صنعتی کاوه تاسیس کرد که در سال 80 به بهره‌برداری رسید. کارخانه‌ای که تولیداتش جزو بزرگ‌ترین و معتبرترین شیرآلات ایران است. شیرآلات کم مصرفی که با طراحی زیبا و کارایی بالا توانسته اعتماد بسیاری از مصرف‌کنندگان را به سمت خود جلب کند. شیرآلات اهرمی، فشاری کم مصرف، هوشمند کم مصرف، لمسی، شیرآلات حمام و توالت ترموستاتیک و آبفشان‌های کاهنده مصرف از جمله انواع شیرآلاتی است که توسط این کارخانه با بهترین کیفیت تولید می‌شود.

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.