کتاب بهترین سال زندگی شما اثر دارن هاردی

کتاب اثر دارن هاردی بوده که قطع این کتاب رقعی وشومیز می باشد مترجم: فاطمه آخوندی
تحویل تخمینی:  تقریباً 4 الی 7 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
95% رضایت مشتری
  • 87٪
کارنامه معاملات کاربر

کتابسرای لاله زار

قم
  • 0 تعداد محصول
  • 72 تعداد فروش
  • 70 تعداد مشتری
نا موجود
موجود شد به من اطلاع بده

من شما را به خوبی می شناسم. شما اهداف بزرگی دارید و می خواهید کاری بزرگ در زندگی تان انجام دهید. شما می خواهید بیشتر از قشر متوسط جامعه داشته باشید، دستاوردهای بیشتری می خواهید، درآمد بیشتری می خواهید و طالب رفاه و ثروت هستید. این را به خوبی می دانم که شما رویایی در سر دارید که دیگران آن را درک نمی کنند و حتی شاید شما را مورد تمسخر قرار دهند. می پرسید از کجا انقدر درباره شخصیت شما مطمئن هستم؟

زیرا شما تصمیم به خواندن این کتاب گرفته اید. من و شما وجه اشتراک زیادی داریم. من و شما برای دستیابی به اهداف مان از تمام وجودمان مایه می گذاریم، من و شما اهل تلاش و سختکوشی هستیم. اکثر مردم حاضر به خواندن این کتاب نیستند، زیرا مفاهیمی در آن بیان شده است که آنها را می ترساند. آنها از اهداف بزرگ می ترسند، آنها از تلاش بیشتر می ترسند، آنها از اینکه از طرف دیگران طرد شوند و مورد تمسخر قرار بگیرند می ترسند. اما من و شما جزو اکثر متوسط جامعه نیستیم.

با مطالعه این کتاب خواهید فهمید :

چگونه می توانید در عرض چند ماه به چیزهایی دست یابید که دیگران تمام عمر زندگی خود را صرف رسیدن به آنها چیزها می کنند. تنها کافی است کمی جاه طلب باشید و اشتیاق سوزانی درون شما شعله ور باشد، در این صورت آموزه های این کتاب شما را به هر آنچه می خواهید می رساند.

خیلی ها از من می پرسند عامل اصلی موفقیت تو چه بوده است؟ جواب من همیشه یکسان است:

هدف گذاری درست و اصولی و تلاش و پشتکار برای دستیابی به آن اهداف، عامل اصلی موفقیت من بوده است.

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.