• ارسال رایگان
ریش تراش پاناسونیک ES-LV9P
ریش تراش پاناسونیک ژاپنی خوشنامی کیفیت و اعتبار برند را با خود یدک میکشد.طراحی 4 تیغه ای ترکیبی آن باعث میشود که همه موهای صورت را در تله انداخته و اصلاحی کامل و صد در صد را به شما هدیه دهد

ریش تراش پاناسونیک ES-LV9P

ریش تراش پاناسونیک مدل ES-LV9p

ریش تراش پاناسونیک ژاپنی خوشنامی کیفیت و اعتبار برند را با خود یدک میکشد.طراحی 4 تیغه ای ترکیبی آن باعث میشود که همه موهای صورت را در تله انداخته و اصلاحی کامل و صد در صد را به شما هدیه دهد.تیغه های ورقه ای با قابلیت بلند کردن سریع مو برای جلوگیری از مشکل رایج کوتاه نشدن موهای اطراف گونه هنگام اصلاح ریش فر فراهم شده است. این ورقه موهایی را که روی پوست قرار گرفته اند و با ریش تراش های معمولی اصلاح نمی شوند، بلند می کند. اکنون می توانید از اصلاح تمیز گردن و زیر چانه خود که موهای فر یکدنده آن غالباً اصلاح نمی شوند، لذت ببرید.

در نتیجه فناوری پردازش بسیار ظریف، تیغه ورقه پرداخت شده تنها 41 میکرومتر ضخامت دارد. ترکیب این فناوری با یک تیغه 60 میکرومتری امکان یک اصلاح بسیار کوتاه و ملایم را فراهم می سازد. تیغه 41 میکرومتری موها را نزدیک به ریشه کوتاه می کند در حالیکه تیغه ضخیم تر 60 میکرومتری پوست شما را از تیغه داخلی محافظت می کند.

دو عدد تیغه ی شانه ای تیغه های داخلی را همراهی میکنند.تیغه شانه ای برای گیر انداختن موهای فر بلندی که از سایر تیغه ها در امان مانده اند طراحی شده است، ساختار شکافی امکان کوتاه کردن موها را به طول مناسب فراهم می سازد.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید


  • با ما در ارتباط باشید .
  • ایمیل : info@befroush.net

  • تلفن تماس :

اگر می خواهید آخرین اخبار و محصولات را در ایمیل خود دریافت کنید، پس ایمیل خود را وارد نمایید