کتاب ۱۰۱ راه موفقیت در تجارت ( دونالد ترامپ)

او راهکارها، تاکتیک‌ها و استراتژی‌هایی را با شما در میان خواهد گذاشت که به شما کمک خواهند کرد تا خودتان، شغل و زندگی‌تان را به بالاترین سطح کیفی برسانید.
تحویل تخمینی:  تقریباً 4 الی 7 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
95% رضایت مشتری
  • 87٪
کارنامه معاملات کاربر

کتابسرای لاله زار

قم
  • 0 تعداد محصول
  • 72 تعداد فروش
  • 70 تعداد مشتری
نا موجود
موجود شد به من اطلاع بده

اگر در جستجوی دانشی هستید که بتوانید تجارت شما را به فراتر از آنچه تصورش را می‌کنید، ارتقا دهد،

پاسخ در برابر شماست: کتاب ترامپ – ۱۰۱ راه موفقیت در کسب و کار

بی‌خبری قابل بخشش نیست، بلکه مطمئن‌ترین راه برای شکست است.  دونالد ترامپ، خیلی وقت است که مشهور است. او علاوه بر مدیریت تعداد گسترده‌ای از شرکت‌های موفق، الگوی موفقیت و الهام‌بخش میلیون‌ها نفر در سراسر دنیاست.  موفقیت در تجارت، به چیزهایی بیش از سخت ‌کوشی و ایده‌های خوب نیاز دارد.  باید پیگیر، محکم، بی‌پروا، کنجکاو، منعطف، پرشور و صبور باشید، و به کاری که می‌کنید عشق بورزید.  مطمئناً بسیاری از این ویژگی‌ها را از بدو تولد داشته‌اید، بقیه را می‌توانید تقویت کنید.  اکنون می‌توانید آن‌ها را از یکی از بهترین معلم‌ها بیاموزید: دانلد ترامپ. 
در این کتاب، دانلد ترامپ راهنمای شخصی شما خواهد بود. او راهکارها، تاکتیک‌ها و استراتژی‌هایی را با شما در میان خواهد گذاشت که به شما کمک خواهند کرد تا خودتان، شغل و زندگی‌تان را به بالاترین سطح کیفی برسانید. همان ‌طور که ترامپ بارها در کتاب تأکید کرده، دانش قدرت است.  اگر در جستجوی دانشی هستید که بتوانید تجارت شما را به فراتر از آنچه تصورش را می‌کنید،  ارتقا دهد، پاسخ در برابر شماست: ترامپ، ۱۰۱ راه موفقیت در کسب‌وکار.

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.