کتاب مثل یک قهرمان فکر کن (دونالد ترامپ)

«مانند یک قهرمان فکر کنید» کتابی در زمینه موفقیت در کار و زندگی، نوشته دونالد. جی. ترامپ (-۱۹۴۶) و ترجمه سوسن فلاح است .
تحویل تخمینی:  تقریباً 4 الی 7 روز کاری ?
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • نو (آکبند)
95% رضایت مشتری
  • 87٪
کارنامه معاملات کاربر

کتابسرای لاله زار

قم
  • 0 تعداد محصول
  • 72 تعداد فروش
  • 70 تعداد مشتری
نا موجود
موجود شد به من اطلاع بده

او درباره ترامپ در آغاز این کتاب چنین می گوید: یکی از فواید کار با دونالد ترامپ در حقیقت مشاهده اعمال و رفتارهای او در زندگی است. در طول سال‌ها، من هم توانسته‌ام دونالد واقعی در زندگی و همچنین «دونالد مشهور» را بشناسم....من که با او کارکرده‌ام بارها او را در حال تفکر مشاهده کرده‌ام و بعد به افکارش که بدل به حرف می‌شد گوش می‌سپردم و این حرف‌ها بعداً تبدیل به عمل و کردار می‌شد. در بیشتر موارد فکر و حرف و عمل او یکی است و شاید به همین دلیل است که او رک و بی‌پرده و جسور و گستاخ است. او گستاخ است زیرا افکار و حرف‌ها و اعمال او باهم یکپارچه و سازگار و موافق هستند.

در مقدمه خود نویسنده بر کتابش چنین می‌خوانید:

در طول سال‌ها، من بسیاری از افراد را دیده‌ام که در آرزوی کسب موفقیت هستند. من هم یکی از آن‌ها هستم. اگرچه که هنوز به اوج موفقیت نرسیده‌ام اما می‌خواهم این موفقیت کنونی را با شما سهیم شوم. اغلب از من می‌پرسند که "راز" دستیابی به موفقیت من چیست؟ من فکر نمی‌کنم که عوامل موفقیت من راز محسوب شوند اما هرکدام از ما به فرمولی نیازمنداست که شخصاً برای خودش کاربرد دارد.

این مجموعه در حقیقت بیانگر فرآیند فکری است که ازنظر من مردم را به موفقیت رهنمون می‌سازد. این فرآیندها برای من مفید و سازنده بوده‌اند. بُعد دیگر شخصیتم که بُعد متفکرتر است منابع و امکانات من و اینکه من چگونه آن‌ها را در مورد تصویر بزرگ‌تر که زندگی است اعمال می‌کنم. شخصیتی که شما در رسانه‌ها مشاهده می‌کنید شخصیتی برون‌گرا، اجتماعی و گاهی اوقات گستاخ و متهور و عجول اما صادق است. یکی از دلایل اینکه مردم مرا دوست دارند این است که من جسور و گستاخ و رک هستم و همچنین یکی از دلایلی که مردم مرا دوست ندارند نیز همین است. اما علت موفقیت من این است که من می‌توانم به‌سرعت دست از امور بی‌اهمیت بردارم و به هسته و جوهره و کارهای اصلی بپردازم.

0
از مجموع 0 رای

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است.

برای ثبت نظر ابتدا یا کنید.