ظروف 5 تایی مایکروفری و فریزری رادیانت
ساخت ترکیه با طرح انگلیش هوم و ایکیا

ظروف 5 تکه رادیانت، محصولی با طراحی نوین و بسیار کارآمد است . این محصول دارای 5 ظرف به همراه 5 درب ، در ابعاد مختلف کوچک تا بزرگ می باشد و شما می توانید از آنها برای نگهداری انواع مواد غذایی در یخچال استفاده کنید . ظروف نگهداری غذای رادیانت، از جنس پلاستیک هستند و به شما کمک می کنند مواد غذایی خود را به مدت طولانی تری درون یخچال و مایکروفر نگهداری و استفاده نمایید .
همه ما مجبور هستیم بخشی از مواد غذایی خود را درون یخچال نگهداری کنیم ، تا در صورت لزوم مورد استفاده قرار دهیم . اما نگهداری مواد غذایی درون یخچال نیز مدت زمان خاصی دارد ، چراکه به تدریج رطوبت و ماندگاری ، سبب پلاسیده و یا حتی فاسد شدن مواد غذایی می شود . این امر باعث از بین رفتن مواد غذایی و همچنین ایجاد بوی نامطبوع حاصل از خراب شدن این مواد درون یخچال می شود . یکی از دلایل خراب شدن سریع مواد غذایی درون یخچال ها ، نوع ظرف و یا پوششی است که مواد را درون آن نگهداری می کنیم .
بسیاری از مواقع ، سبزیجات ، میوه ها و … را درون نایلون ها می گذاریم و در یخچال نگهداری می کنیم ، این امر باعث کاهش زمان ماندگاری آنها می شود . حال اگر که سبزی و میوه ها را شسته باشید و دارای رطوبت نیز باشند و سپس آنها را درون نایلون و پس از آن در یخچال قرار دهید به سرعت خراب و در نتیجه غیر قابل استفاده می شوند . اما ما برای شما پیشنهادی داریم که کمک خواهد کرد تمامی این مشکلات حل شود و بتوانید مواد غذایی خود را مدت زمان بیشتری نگهداری کنید .
ظروف 5 تکه رادیانت، راه حل پیشنهادی ما به شما است . این محصول همانطور که از نامش مشخص می باشد ، 5تکه شامل 5 ظرف در ابعاد مختلف بزگ تا کوچک به همراه 5 درب ، دارد و شما می توانید متناسب با نیاز خود از آنها استفاده نمایید . از این ظرف ها می توان برای نگهداری مواد غذایی ، میوه ها ، سبزیجات و … بهره برد ، تنها کافیست میوه و سبزیجات خشک را درون آنها قرار دهید و درب ظرف را ببندید و در یخچال بگذارید .
استفاده از نایلون ها ، باعث عدم وجود نظم درون یخچال شما و همچنین خراب شدن سریع تر مواد غذایی داخل آنها می شود ، اما شما می توانید با استفاده از ظروف رادیانت نگهداری مواد غذایی ، علاوه بر نظم بخشیدن به فضای داخلی یخچال ، مواد غذایی خود را به مدت طولانی تری نگهداری کنید . با بستن درب ظروف ، می توانید مانع از نفوذ میکروب ها به مواد غذایی شوید و این یعنی سالم تر ماندن مواد داخل ظرف ، که در کنار ماندگاری بیشتر ، از برجسته ترین ویژگی های ظروف نگهداری غذای نانو محسوب می شود .
ظروف 5 تایی مایکروفری و فریزری رادیانت
ابعاد 17-15-13-11-9
ساخت ترکیه با طرح انگلیش هوم و ایکیا
دارای درب آبندی شده و مطمن
طراحی نوین و کارآمد
تکه شامل 5 ظرف و 5 درب در ابعاد مختلف
جنس : پلاستیک
سهولت در شست و شو
ماندگاری بیشتر مواد غذایی
حفظ تازگی مواد غذایی برای مدت بیشتر
نظم بخشیدن به فضای درون یخچال و قفسه ها
قابلیت جمع شدن به صورت تو در تو (اشغال فضای اندک برای نگهداری)
مناسب جهت نگهداری مواد غذایی ، میوه ، سبزیجات و …

نظرات کاربران

سیدعلی اعرج خدایی (خریدار) - 2 سال قبل

ok

پشتیبان 1 دادر (خریدار) - 2 سال قبل

تایید تلفنی: مرسی عالی بود

برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید


  • با ما در ارتباط باشید .
  • ایمیل : info@befroush.net

  • تلفن تماس :

اگر می خواهید آخرین اخبار و محصولات را در ایمیل خود دریافت کنید، پس ایمیل خود را وارد نمایید